Frankfurt, F.Bahçe'nin tokadını yedi...

Fenerbahçeliler burası sizin
Kullanıcı avatarı
Y4HY4
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Frankfurt, F.Bahçe'nin tokadını yedi...

Mesaj gönderen Y4HY4 »

Temsilcimiz Fenerbahçe UEFA Kupası'nda bir üst tura 2-2'lik Frankfurt beraberliği ile yükselirken F.Bahçe'nin galibiyeti Alman basınında geniş yer buldu. Basın Frankfurt'un Fenerbahçe baskısı karşısında dayanamadığını belirtirken, Frankfurt'un şansızlığı konusunda da birleşti.

Alman İkinci Kanalı ZDF: "Frankfurt her iki yarıda attığı gollerler 2-0 öne geçti. Ancak daha sonda Fenerbahçe'nin baskısına dayanamadı. Fenerbahçe maçı kazanmayı hak etti. Frankfurt 8 dakikada Avrupa şansını kaybetti. E. Frankfurt Fenerbahçe karşısında şansızdı. Yılbaşı öncesi çok iyi bir hediye olacaktı. Bir saat boyunca Frankfurt'un Fenerbahçe karşısında kazanacağını düşündük" ifadelerini yer verildi.

Sport BZ kanalı ise "2-2 ama Avrupa rüyası Frankfurt için bitti. Cadı kazanı Şükrü Saraçoğlu'nda 52 bin taraftar baskısı Frankfurt'u karşıladı. Frankfur'tun şansızlığı üstündeydi" yorumunda bulundu.

Alman gazetesi Bild, "2 Takahara golü ama Frankfurt elendi" başlığıyla verdiği haberde "Maçın bitimine 8 dakika kala Frankfurt İstanbul'da cehenneme düştü. 52 bin ateşli taraftara rağmen 2-0 öne geçen Frankfurt, Fenerbahçe'nin soğuk tokadını yedi" cümlelerini kullandı.

Der Tagesspiegel gazetesi: E. Frankfurt'un erkrn bulduğu gollerle 2-0 öne geçmesine rağmen bu üstünlüğünü koruyamadığını ifade ederek, "Japon'un iki kafa golü maç boyunca koşan ve baskı yapan Fenerbahçe karşısında yetmedi" ifadelerine yer verdi.

Kullanıcı avatarı
Y4HY4
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen Y4HY4 »

turkcell super liginin ilk yarısını lider kapatan fenerbahcenin bundesliganın 10. takımını sahasında yenememesi bence ayıpppp....