İş rövanşa kaldı! [Fenerbahçe 3-3 AZ Alkmaar]

Fenerbahçeliler burası sizin
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Fenerbahçe, UEFA mücadelesinde karşılaştığı Alkmaar ile kendi sahasında 3-3 berabere kaldı.

Resim

Fenerbahçe, Şükrü Saracoğlu Stadı'nda iki ay sonra taraftarıyla buluştuğu maçta AZ Alkmaar ile 3-3 berabere kaldı ve UEFA Kupası'nda son 16'ya kalma şansını zora soktu.
İkinci yarıda iki dakika içinde 3-1 geriye düşen sarı-lacivertli takım Tuncay ve Tümer'in golleriyle beraberliği kurtardı. Deivid'in bir şutunda top direkten döndü.

:!: Fenerbahçe 22 Şubat'taki rövanşta 3-3'den daha az gollü bir beraberlik alır veya yenilirse UEFA Kupası'na veda edecek.

Kadroda değişim
Fenerbahçe Teknik Direktörü Zico, AZ Alkmaar maçı için ilk 11 kurgusunda değişikliğe gitti. Sakatlığı nedeniyle kadroya alınmayan Aurelio’nun yerine Tümer ilk 11’de forma giyerken, Turkcell Süper Lig’de Çaykur Rizespor’a 2-1 kaybedilen maçta ilk 11’de sahaya çıkan Can ve Serkan, yedekler arasında görev aldı. Savunmada Serkan’ın yerinde sağda Ümit, Can’ın yerinde de Deniz ilk 11’de şans buldu. Çaykur Rizespor maçında yedekler arasında yer alan Mehmet de AZ Alkmaar karşısında orta alanın sağında görev yaptı. Kezman ve Semih’in kart cezaları nedeniyle forma giymediği maçta Önder, Lugano, Selçuk, Kerim ve Rüştü de kadroda yer almadı.

Resim

Fenerbahçe 17, Az Alkmaar 16 oyuncuyla sahaya çıktı
İki takım da kadrolarındaki cezalı, sakat ve hasta futbolcuların çokluğu nedeniyle 18 kişilik kadroyu tamamlayamadı. Fenerbahçe 17 futbolcuyla sahaya çıkarken, yedekler arasında PAF takımdan Mehmet Kutay da yer aldı. AZ Alkmaar ise İstanbul’a geldiği 16 kişilik kadrosuyla Fenerbahçe karşısında yer aldı.

YÖNETİCİ YORUMU:
Fenerli arkadaşlarım kusura bakmasın ama ben hayatımda böyle ruh bir 45.000 kişiyi bir arada görmedim.. :huh:
En ihtiyacı olduğu yerde destek vereceğine susan, hatta yuhlayan. Gol atınca 5-10 dakika sevinen bir taraftar olmaz.. Beni çıkarsalar o stada bir Beşiktaşlı olarak onlardan iyi desteklerim Türk takımımızı...:nono:

Fenerin işi çok zor ama deplasmanda burdan iyi oynayacağına garanti verebilirm... Allah yardımcısı olsun..
En son VSaBaH tarafından 14 Şub 2007 [ 22:28 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 3 kere düzenlendi.

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
AsilKan
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen AsilKan »

ben zaten fenerin tur atlayamayacağını düşünüyordum. inşallah yanılırım ama pek sanmıyorum...

dileğim rövanşta kazanıp turu geçmesidir.