Alex imzalamış

Fenerbahçeliler burası sizin
Kullanıcı avatarı
DMücahit
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Alex imzalamış

Mesaj gönderen DMücahit »

Alex imzalamış

Brezilyalı yıldız, Konya karşısındaki futbolu ile sorunlarını rafa kaldırdığını gösterdi. Bu da, "Alex 2 yıllık imza attı. Açıklama haftaya" iddiasını getirdi...
11 Mart 2007

Fenerbahçe dün özlenen Alex'e kavuştu. Brezilyalı futbolcu, Konyaspor karşısında eski Alex'ten görüntüler sergiledi. Aldığı her topla kaleye inen Alex'in bir şutu direkte patladı. Rakip defansa zor anlar yaşatan Alex, çok güzel bir gol attı. Bu görüntü 'Alex iki yıllık imzayı atmış' iddiasını da güçlendirdi. Buna göre, hafta içi menajeri Juan Figer ile birlikte yönetimle görüşen Brezilyalı futbolcu, yıllık 2.8 milyon Euro+prim karşılığında iki yıllık imza attı. Ancak yönetim, diğer futbolcularla görüşmeden Alex ile anlaşılmasının takımı etkilemesinden çekindiği için açıklamayı erteledi.

"KALMAK İSTİYORUM"
Menajer Figer hafta başında tekrar İstanbul'a geldiğinde Alex ile anlaşıldığının resmen açıklanması bekleniyor. Brezilyalı yıldız ise, dün FBTV'ye yaptığı açıklamada, "F.Bahçe'de mutluyum, kalmak istiyorum. Camia birlik olursa şampiyonluk gelir" dedi.