Para Kazanmayı Sevenlere...

İnternetle ilgili sorunlarınız, aradıklarınız...
Kullanıcı avatarı
SharedXM
Acemi Üye
Acemi Üye

Para Kazanmayı Sevenlere...

Mesaj gönderen SharedXM »

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

İnternetten net gelir elde etmek isteyen arkadaşlara duyurulur!

AGLOCO NEDİR ?

Agloco, birkaç sene önce elde ettiği gelirlerden üyelerine pay vereceğini açıklayan ve 18 ayda 10milyon üyeye ulaşıp 120milyon doları üyelerine dağıtan AllAdvantage isimli şirketin yeni projesidir. Google’da AllAdvantage ismini araştırırsanız şirketin hızlı büyümeye ayak uyduramayıp iflas ettiğini görürsünüz çünkü şirket üyelerine dağıtacağı net rakamı söylemiş ve üye sayısı artınca elde ettiği kazanc dağıtacağı parayı karşılayamaz olmuştu. Sonuçta şirket, üyelerine paralarını teslim edip iflas ettiklerini açıklamıştı.

İşte Agloco bu şirketin eski kurucularının yeni projesi. Şirket birkaç ay önce gelirlerinin %90′ını Agloco kullanan üyelerine dağıtacağını açıkladı. Bu sefer eski hataya düşmemek için üyelerine verilecek net kazanç hakkında bir açıklama yapılmadı. Net kazanç üyelerin Agloco’yu ne kadar sahipleneceğine bağlı . Yani ne kadar çok insan Agloco kullanırsa elde edeceği gelir artacak üyelere verilecek pay da artmış olacak.

Agloco viewbarı kullanıma sundu. Üye olanlar bu viewbarı internete girdiklerinde açık tutacaklar ve arama yapacaklarında Google veya diğer arama motorlarını değil Agloco viewbarı kullanacaklar. Bazen girdiğimiz sitelerin konusuyla ilgili reklamlar çıkacak hepsi bu. Viewbarı her kullandığımızda kazancımız artacak ve ay sonunda banka hesabımıza para yatırılacak veya adresimize çek gönderilecek varsa paypal hesabımızı da kullanabiliriz.

Arkadaşlar, birçoğunuz şu anda bunun gerçekliinden şüphe etmiş olabilirsiniz, bende başta uçuk bişeydir diye düşünmüştüm ama viewbarı indirip kullanmaya başladıktan bir süre sonra eve gelen bi postacının elinde 125$ Dolarlık çeki görünce bu işin üstüne biraz daha düşmeye karar verdim. Eger sizde internetten para kazanmayı düşünüyorsanız, Agloco ile tanışın derim Bu konuyla ilgili aklınıza takılan her sorunun cevabını bu siteden bulabilirsiniz

ADRES: LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Umarım yararlı olur...

Kullanıcı avatarı
reha37
Asi Üye
Asi Üye

Mesaj gönderen reha37 »

peki neden bu kadar para kazandıran bir şirketin kendi alan adı yok?

Ya da varsa bile onu değil de bunun reklamını yapıyorsun?

Kullanıcı avatarı
revenant
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen revenant »

hem daha önce bu sitenin reklamı yapıldı ;)

Kullanıcı avatarı
SharedXM
Acemi Üye
Acemi Üye

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! kendi adresi, ingilizce olduğu için birçok arkadaş zorluk çekecektir, bunun için bu adresi verdim. Adresi kendim hazırladım, çünkü bu sistem kazandırdığın üye bakımındanda sana ek gelir sağlıyor... Ayrıca reha ben Bekir :) Siteye yeni üye oldum ilk mesajımdan bana trip yapma :)

Kullanıcı avatarı
SharedXM
Acemi Üye
Acemi Üye

İşinize yarıyorsa bakın yaramıyorsa geçin, paylaşmak istedim ilgilenenler araştırıyor zaten, muhalefet olmanıza bir anlam veremiyorum arkadaşlar, yanlış bir bilgiyi neden burada paylaşayım ki, hem bana ne yararı olur lütfen gerçekçi olalım...