***** ile para kazanın

İnternetle ilgili sorunlarınız, aradıklarınız...
Kullanıcı avatarı
ogules89
Acemi Üye
Acemi Üye

***** ile para kazanın

Mesaj gönderen ogules89 »

***** ile kazanç elde edin

Sizlere 10 nisanda kurulan bir programı tanıtmak istiyorum. 'a üye olduktan sonra "Surf Ads"bölümündeki reklamlara tıklıyoruz. Her tıklama sonucunda bir popup penceresi açılıyor ve sizden 30 saniye o sitede kalmanız bekleniyor. Tıklanan her reklam sonucunda ***** size 1 cent ödeme yapıyor. Bu tarzda çok fazla program mevcut web üzerinde, *****'ın digerlerinden farkı üye yaptığınız kişilerin her reklam gösteriminden yine 1 cent kazanmanız. Alt üyenizin kazancının yüzde yüzünü alıyorsunuz.

Örnek verecek olursak bir gün içinde 11 reklama tıkladığınızı düşünelim 0.11 $

50 alt üyeniz varsa ve onlar da gün içinde 11 kere reklamlara tıkladıklarında kazancınıza günlük 5.5 $ daha eklenmiş oluyor.

Bu şekilde aylık kazancınız 364 $'a kadar çıkabiliyor. Alt üye sayınız arttığında kazancınız diğer programlara göre katlanarak ilerleyecek. Çünkü yazımın başında da söylediğim gibi alt üyelerinizin kazancının yüzde yüzünü alıyorsunuz.

*****'tan ödeme alabilmek için 10$'ı geçmeniz yeterli. An itibariyle 16000 üyeye ulaştı. Her geçen gün daha da büyüyor. Dikkate almanızı öneriyorum.

üye olmak için
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!
(Buraya tıklayarak üye olmanız durumunda benim alt üyem olmuş olacaksınız. Bunun size herhangi bir dezavantajı bulunmuyor, sizlere de üye olduktan sonra başkalarını üye yapabilmeniz için bir link verilecek)

buda yardım

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Kullanıcı avatarı
MTUĞRUL
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen MTUĞRUL »

çok güzelmiş saol ya kullanacağım bunu..çevre genişş onlarada tavsiye ederim...