Ewwet Bu Bnim ZaFeRiM...HaBeRi YaYınlAdıLar SoNuNdA...

İnternetle ilgili sorunlarınız, aradıklarınız...
Kullanıcı avatarı
MTUĞRUL
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Ewwet Bu Bnim ZaFeRiM...HaBeRi YaYınlAdıLar SoNuNdA...

Mesaj gönderen MTUĞRUL »

attığım yüzlerce mail nihayet birilerinin gözünü açmaya yardımcı oldu herhalde...internet de gezerken bi habere rastladım.......

Firefox hala saldırıya açık

Internet Explorer'ın güçlü rakibi olan Firefox da artık pek güvenli değil...

Mozilla firması 2.0.0.6 sürümü ile Firefox için bir güncelleme çıkarmış olsa da hatalı URL'lerle ilgili problemler halen tam olarak kalkmış değil...
VeriSign'dan Billy Rios weblogunda güncellemedeki değişikliklerin yeterince derine gidemediğinden şikâyetçi olduğunu belirtti. Bu yüzden problem önceki durumu ile aynı: Kullanıcı Internet Explorer üzerinde özel olarak hazırlanmış bir linke tıkladığında bu link Firefox ile açılıyor. Eğer link çalıştırılabilir bir komut içeriyorsa Firefox bunu test etmeden açıyor - dolayısıyla zararlı yazılımların içeri girmesi için bir olanak daha oluşuyor...

yönetici yorumu:hernekadar firefox eleştirilsede explorer 6 dan sonra gelen plus serisi de pek sağlam değil..arkası açık bi sistem özelliği taşıyor....bankacılık hizmetleri para veya finansal işlemlerin büyük riskleri doğuyor....

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

M.TUĞRUL, seni tebrik etmek istiyorum... =D>

Gerçi IE kadar güvenli bir yazılım olmadığını bende biliyordum ancak sayende tescillenmiş oldu. Kullanması bilen IE 'den asla vazgeçmez. Çünkü bende yıllardır Internet Explorer kullanıyorum ve vazgeçmeyi de düşünmüyorum...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
sıfır
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen sıfır »

ben mecburen vazgeçtim benmki çok ağırlaştı hata veriyor fln fln aslında PC format istio da..

Kullanıcı avatarı
MTUĞRUL
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen MTUĞRUL »

teşekkürler sağolun........