FaceBook - İnternetten Arkadaşlarınızı Bulun!!!

İnternetle ilgili sorunlarınız, aradıklarınız...
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

[LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!]

Resim

Arkadaşlar işte güzel bir buluş daha. FACEBOOK! Bu site öyle bir siteki yıllardır görüşmediğiniz kişileri çıkarıyor karşınıza. Üstelik resimleri ile. Yapmanız gereken sadece üye olmak ve arkadaşlarınızı aratmak.

Hatta öyle bir sistem kurmuşlar ki, mail adresinizi belirtip şifrenizi girdiğiniz takdirde Kişi Listenizdeki kişileri bile bulup çıkartıyor... Üstelik gayet güvenilir bir site. Microsoft'un bu sitenin %2'lik payı için 2 milyar dolar para teklif ettiği söyleniyor..

Blogspot, Youtube'dan sonra yeni bir dev daha karşımızda...! FACEBOOK!

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

NOT: Köstebek Forum Ailesi adı altında bir grubumuz vardır. Hepinizi bekleriz...!

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Arkadaşlar ben bu bölümde bu siteyi tanıttım ama açıklamakta fayda var. Sözleşmenin bir maddesinde sizin bilgilerinizin 3. kişilerce paylaşılma maddesi varmış. O yüzden sakıncalı olabileceğini düşündüğünüz konularda fazla detaya inmemenizi öneririm. Onun dışında başka bir zararı olabileceğini düşünmüyorum.

Açıklama gereği duydum...! Bence güzel bir ortam, kendinizi fazla kaptırmamanız şartıyla tavsiye edebilirim...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
MeLo
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen MeLo »

Bence facebooktaki kostebek forum grubu arkadaşlıkların gelişmesi için iyi bir ortam.
İki yıldır kostebekforumda paylaşım yaptığımız, tartıştığımız kişilerin bir çoğuyla selamımız bile yok.
Facebook ta görüşmek dileğiyle...