katlanarak artan aylık gelir

İnternetle ilgili sorunlarınız, aradıklarınız...
Kullanıcı avatarı
sandow3535
Acemi Üye
Acemi Üye

katlanarak artan aylık gelir

Mesaj gönderen sandow3535 »

Arkadaşlar size link tıklamadan bilgisayar başında saatlerce zaman harcamadan gerek sanal ortamda gerekse gerçek hayatta kişisel kontakla sürüdürebilceğiniz bir işten bahsetmek istiyorum
bu sistemde yok mail at ne kadar fazla kişiye yollarsan o kadar kazanırsın yada gelen mailleri oku sitelere yorum yap saatlerce uğraşmak yok.

GLOBAL DOMAINS INTERNATIONAL
evet size GDI den bahs edeyim (global domaıns ınternatıonal) kendi networkunuzu kurup üyelerinizden ve organizasyonuzdan gelir eldiyoruz, bunu nasıl yapıyoruz şirketin amacı .com uzantı yada bu adreslere eş değer uzantılarla rekabet edebilmek şirket bizi web sitesi satın almaya ve web sitesi satmaya davet ediyor yani bizi şirkete ortak ediyo üstelik %50 ortak olacaksınız saatlerce tıklamalarla yorumlar yazmanıza gerek yok,
bu şirketi yaklaşık olarak 4-5 ay araştırdıktan sonra bu işe başladım ve gerçekten çok memnunum gerek türk forumlarında gerekse yabancı forumlarda gerekse GDI'nin kendi forumunda tek bir şikayete rastlamadım, ben paramı alamadım yada yalancı bu şirket diye bir eleştiri görmedim ve duymadım.
kendi seçtiğiniz isimde bir web sitesine sahip oluyorsunuz ve siz üye kazandırdıkça 2-3-4-5 inci seviyedeki insanları tanımıcaksınız bile ama size para kazandırcaklar gerçekten mükemmel bir sistem. bunun farkına dünya devleri bile vardı LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! yi ziyaret edebilirsiniz ilerde telif hakkı ödememek için bir dünya devi olan google bile .ws uzantılı sitesini aldı siz ne bekliyorsunuz ????****

EN ÇOK VE EN KOLAY KAZANDIRAN İŞ FIRSATI
Türkiye'de henüz çok yeni olan ve dünyanın en hızlı büyüyen şirketleri arasında 37. sırada yer alan Global Domains International firmasına ortak olup, her ay artan bir gelire sahip olmak isterseniz ekibim size her türlü desteği sunacaktır.
Hiç kimseye bağımlı olmadan ister günde 1-2 saat çalışarak isterseniz bütün gününüzü bu işe ayırarak çalışabilir kendi işinizin patronu olabilir veya ek iş olarak yapabilirsiniz. Siz, ben veya başka birisi bu işi yapsa da yapmasa da Türkiye'de birileri yapıyor ve yapacak !!!!

GLOBAL DOMAINS INTERNATIONAL,
2000 Yılında kurulmuştur ve internetdeki tüm  www.         .ws  adlı Domain adlarının satış haklarını satın almıştır.
Herhangi bir sermaye gerektirmeden dünyadaki tüm çalışanlarını şirketinin gelirine ortak etmektedir ve kazancının %50'sini paylaşmaktadır. Şu anda Amerika'nın en hızlı büyüyen şirketleri arasında 37. sıradadır.. 

Şuan tüm dünyada 60 milyon adet kayıtlı domain ismi bulunmaktadır. Bu sanayi dalının uzmanlarının tahminlerine göre önümüzdeki 10 sene içinde 500 milyon adet domain ismi ve web sitesi kayıtlı olacak.

Bir düşünün bu milyon dolarlık pazar payından bir kısmını siz elde etseniz ve domain hizmetlerinin gelirinden size de bir pay düşşe fena olmazdı dimi? GDI bunu sizin için sağlayabilir.

Şuan  .com domain isimlerinin çoğu alınmış durumda. Fakat  .ws  “Web Site” domain isimlerinin hala en iyileri açıkta ve sadece GDI size bu isimlere sahip olma fırsatını vermektedir. GDI 180 ülkede faaliyet gösteren ve internetin gördüğü en büyük fırsattır.

ŞİRKET NASIL ÖDEME YAPIYOR ?
Şirkete ortak olan herkes şirketten bir adet domain satın alıyor. Bunu ister kendi kişisel sitesi olarak kullanabiliyor, ister insanlara bu firmayı anlatmak için, isterse de başka bir projesini gerçekleştirmek için kullanabiliyor.
Bütün ortaklar bu hizmet karşılığında şirkete 10$ ödüyorlar.. Bu ödemeyi şirket 7 günlük deneme süresi bittikten sonra tahsil ediyor ve bu 10 doların 5 dolarını o kişiyi şirkete kazandıran 5 kişiye 1er dolar olarak ödüyor.

Siz şirkete ücretsiz olarak kaydoluyorsunuz ve başka insanlara bu fırsatı sunmaya başlıyorsunuz. Ayrıca istediğiniz bir isimle .ws uzantılı bir web adresinize ve bu adrese sahip 10 e-mail adresine ve sunucu hizmetine sahip oluyorsunuz. Eğer 7gün boyunca bu şirketin size para kazandırabileceğini ve hayatınızın fırsatı olduğunu düşünmeye devam ederseniz şirket sizden sağlamış olduğu hizmet karşılığı olarak 10 dolar tahsil ediyor. Eger 7gün içerisinde kimseyi bu firmaya ortak edememişseniz ve daha sonra da kimseyi edemeyeceğinizi düşünüyorsanız ya da firmadan hoslanmadıysanız ya da sular kesikse hiç sorun değil sorgusuz sualsiz kaydınızı silebiliyor ve firmaya ödeme yapmıyorsunuz.

Eğer bu firmadan memnun kalmışsanız ve bu firmayla para kazanmakta ciddi iseniz üye olurken belirlemiş oldugunuz yöntemle 10 dolar sizden tahsil ediliyor ve sizin bu firmayla ortak olmanıza vesile olan 5 kisiye 1 er dolar olmak üzere 5 dolar ödeme yapılıyor. Sizin referans olduğunuz insanlara da aynı sistem uygulanıyor ve onlar da sizler gibi 10 dolar ödediklerinde siz her birinden 1 dolar kazanıyorsunuz.
Örnekler vererek açıklamaya devam edelim..
            1.alt seviye 5 kişi            5$           sizin bizzat sisteme dahil ettiğiniz 5kişi
            2.alt seviye 25 kişi (5x5)25   1.seviye 5 kişinin dahil ettiği 5er kişi
            3.alt seviye 125 kişi       (25x5)125                       " 25 kişi
            4.alt seviye 625 kişi       (125x5)625                      " 125 kişi
            5.alt seviye 3125 kişi     (625x5)3125                      " 625 kişi
5+25+125+625=3905 dolar Sadece 5 kisiye referans olarak toplamda
    3905 $
gelir elde ettiniz!
Ve unutmayin bu para size aylik olarak ödenecek!

Hesap ortada! Inanilmaz gibi geliyor ama değil.

Peki hem kendisi hem çalışanları bu binlerce doları nereden kazanıyor ?
Dünya'nın her bölgesinden milyonlarca kullanıcısı var.
Bu milyonlarca kullanıcı ister ayda 1000$ kazansın, isterse 5000$, her ay şirketin kendisine verdiği domain için 10$ ödüyorlar..
Bunun 5$'ı GDI'ye masraflarına vs. ayrılırken, diger 5$ da her GDI Satış Ortağının üzerindeki 5 kişiye eşit olarak dağıtılıyor.
Milyonlarca kişiden biriken bu paralar GDI'ye tescilli program sayesinde inanılmaz kazançlara ulaşıyor.
Bu yüzden her kullanıcının kazancı ne kadar olursa olsun her ay tekrar tekrar aynı ücreti almaya hak kazanıyor. Yani sirket bizden topladığını yine bize dağıtıyor.. üyeler yüksek kazanç sağlarken aynı zamanda .ws uzantılarının da yaygınlasmasını sağlıyor..
yani bu sayade hem şirket hem de biz kazanıyoruz..

GDI: Türkçe tanıtım videosunu izleyebilirsiniz

Daha detaylı bilgi için LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! adresimden bana ulaşabilirsiniz. Her türlü yardıma hazır olacağım.