İçeriğinden rahatsız olduğunuz siteleri ihbar edin!

İnternetle ilgili sorunlarınız, aradıklarınız...
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

İçeriğinden rahatsız olduğunuz siteleri ihbar edin! [LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!]

Arkadaşlar,

5651 sayılı kanunun 8. maddesinde belirtilen; İntihara yönlendirme, Çocukların cinsel istismarı, Uyuşturucu veya uyarıcı madde kullanılmasını kolaylaştırma, Sağlık için tehlikeli madde temini, Müstehcenlik, Fuhuş, Kumar oynanması için yer ve imkân sağlama suçları ile 25/7/1951 tarihli ve 5816 sayılı kanundaki Atatürk Aleyhine İşlenen Suçlar hakkında ihbarlarınızı, ilgili alanlara tıklayıp gelen formu doldurarak veya yan kısımda belirtilen mail adresi, telefon ve SMS numaralarından herhangi biri vasıtasıyla yapabilirsiniz.

Her türlü ihbarı bu adresten yapabilirsiniz...
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Ben Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak üzerime düşeni yaptım. Sizlerden de aynı ilgi ve alakayı bekliyorum. Aşağıdaki yazıyı kopyalayıp Kürdistan hayalini destekleyen bu siteleri ihbar etmek için kullanabilirsiniz...

İhbarı yapcağınız adres: LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Merhabalar,

Anayasamızın 3. maddesine göre;
MADDE 3. – Türkiye Devleti, ülkesi ve milletiyle bölünmez bir bütündür. Dili Türkçedir.

Ancak kapatılmasını talep ettiğim sitede Doğu Anadolu bölgemizde Kürdistan adında bir devlet kurulacağı alenen dile getirilmektedir. Türkiye Cumhuriyeti'nin bölünmezliği hiçe sayılmakta, Türkiye ve Türk milleti aleyhine faaliyetler yürütülmektedir.Kürdistan adı verdikleri sözde devletleriyle Türk halkını kışkırtmakta ve PKK Terör örgütünü destekler yönde girişimlerde bulunulmaktadır.

Yüce Türk Adaleti'nin gereğini yapacağından kuşkumuz yok. Sitenin iyice incelenmesini, gereğinin yapılmasını ve sonuçların tarafıma bildirilmesini arz ederim.

Saygılarımla...

Her türlü ihbarı bu adresten yapabilirsiniz...
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
mekavedat
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen mekavedat »

okadar çok varki. Hangisinden başlasak acep... Hilaye sitelerinden başlanabilir. Tamamen düzmece ve saçmalık bunlar.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

mekavedat yazdı:okadar çok varki. Hangisinden başlasak acep... Hilaye sitelerinden başlanabilir. Tamamen düzmece ve saçmalık bunlar.

Daha önce bu siteye gelen ihbar'larla yüze yakın site kapatılmış. Gazeteden öğrendim böyle bir sitenin varlığını. Hatta kapattıkları sitelere de şaidim. Bu gönderdiklerimiz de kapatılsın biz yine göndeririz. Onların açması günler sürer, bizim kapattırmamız dakikalar... ;)
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
TÜRKÜMTÜRK
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen TÜRKÜMTÜRK »

işte bir kürt sitesi daha ve çok denedim ama türk rumuzu ile kayıt olamadım bende
TÜR_KÜM_TÜR_K
RUMUZUYLA KAYIT OLDUM TÜRK RUMUZUNU ENGELLEMİŞLER....
VEDE BURASINI Bİ KONTROL EDİN TEŞEKKÜRLER... :turkce:
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce: :turkce:

Kullanıcı avatarı
kursatsukru
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen kursatsukru »

2007'de bu konu açılmış sitelerden 2 tanesi hala yayın yapıyor.Gerçi kapansa ne oluyoki dns ayarını bilmeyen kalmadı sadece kendilerini kandırıyolar iyi bişey yapmışlar gibi övünmeleride cabası..

Kullanıcı avatarı
Sans2
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen Sans2 »

bence çözüm ihbar yada siteelri kapatmak değil çözüm bilinçli nesiller yetiştirmekte

Kullanıcı avatarı
egeerdem
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Re: İçeriğinden rahatsız olduğunuz siteleri ihbar edin!

Mesaj gönderen egeerdem »

böyle siteleri barındırmayın direk şikayet edin arkadaşlar