5 Dakikada 27 Dolar Kazanin- Ben Denedim 75 Dolar Aldim. Rap

İnternetle ilgili sorunlarınız, aradıklarınız...
Kullanıcı avatarı
derins
Acemi Üye
Acemi Üye

5 Dakikada 27 Dolar Kazanin- Ben Denedim 75 Dolar Aldim. Rap

Mesaj gönderen derins »

1 DAKIKADA UYE OLUN 5 DAKIKADA 27 DOLAR KAZANIN DENEMESI BILE KOLAY ÜYELIK AKTIVASYONU FALAN YOK UYELIK KOLAY KAZANMAK KOLAY ALT ÜYE KAZANDIRIN ONLARDAN DA 1.25 $ KAZANIN NE KADAR DA KOLAYMIS PARA KAZANMAK DEGILMI SITE SAHIPLERI SIZDE KAZANABILIRSINIZ LINKE TIKLA KOLAYCA UYE OL TAM 27 DOLAR KAZAN

Bu site en kolay ve en çok kazandıranı. Yapmanız gereken siteye üye olduktan sonra açılan sayfada aşağıdaki 6$ veya 4$ gibi olan linkleri tıklayıp açılan yerdeki boşluklara yorum yazmak. Her açılan sayfada 1 veya 2 adet kutucuk görceksiniz. O boşluklara tek tek yorum yazıp altındaki butona tıklamak. Sonucunda hesabınıza dolarlar yatıyor. Bu kadar basit. Üye olduktan sonra 15 dakikada hemen 27$ kazanıyorsunuz. üyelik için

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Nasıl Üye Olunur? Yukarıdaki daki üye olun linkine tıkladıktan sonra açılacak sayfada sağ üst köşede Create A Free Account'a tıklayın. Daha sonra boşluklara şunları yazacaksınız:
Username : Kullanıcı adınız
Password : 7-15 karakterli şifreniz
First name : Adınız
Last name : Soyadınız
Yaşınız Email Address :
Email Adresiniz ve en son da kutucuğun içine resimde gördüğünüz karakterleri girip Create Free Account butonuna tıklayın. İşte bu kadar kolay. İyi kazançlar....

NOT: Adınız ve Soyadınızı girerken TÜRKÇE karakter kullanmayın.... Not:Parayı çekmek için sitede redeem bölümüne tıklamanız yeterli, paypal hesabınıza aktarılıyor. Paypal hesabını herkes açabilir.

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Kullanıcı avatarı
göKhan.
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Mesaj gönderen göKhan. »

BU işleri geç nerden bilcez senin hesabına gelmediği eya bizim hesaptakilerin senin hsaba gelmediği

Kullanıcı avatarı
göKhan.
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Mesaj gönderen göKhan. »

:turkce: :turkce: :turkce: CEVAP :turkce: :turkce: :turkce: :turkce:

Kullanıcı avatarı
göKhan.
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Mesaj gönderen göKhan. »

:turkce: NEYSE YİNEDE SAYGI :turkce:

Kullanıcı avatarı
derins
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen derins »

kendi adına, kendi şifrenle bir hesap alıyorsun. benim hesabıma nasıl gelebilir?