İnternette Geçirdiğiniz Vakti Paraya Dönüştürün..

İnternetle ilgili sorunlarınız, aradıklarınız...
Kullanıcı avatarı
aly2400
Acemi Üye
Acemi Üye

İnternette Geçirdiğiniz Vakti Paraya Dönüştürün..

Mesaj gönderen aly2400 »

Kredi kartıyla alışveriş yapmaktan çekinen veya para vermek istemeyen arkadaşlar günde 5 dakikanızı ayırarak cebinizden para çıkmadan rapidden account alma imkanı.Kesinlikle kredi kartı yok.

En Güzel Tarafı İse Yaptığınız Hert Üyeden %100 Kazanıyorsunuz..

Yani Ben xx Arkadaşı Üye Yaptım O Ne Kadar Kazanıyorsa Bende O Kadar Kazanıyorum

Öncelikle bir paypal hesabımız olması gerekli...Varsa bu kısmı geçiniz.(NOT: paypal için kredi kartı gerekli değildir)

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! Paypal Üyelik Tıklayın
Adresinden " sing up " butonuna tıklayarak paypal.com a üye olmanız gerekmektedir.

Paypal Üyelik İşlemleri Anlatımı:
1) " Sign Up " Butonuna Tiklayip Üyelik islemlerine Baslayiniz

2) Ülkenizi Seciniz ve " Personal Account " Butonuna Tiklayiıp Continue butonuna tıklayıp devam ediyoruz...

3) Daha sonra çıkan formu doludurp bizden istenen bazı bilgileri giriyoruz

4) Kredi Karti Bilgilerinizi isteyen ekrana geldiğimizde Cancel diyerek o kısmı geçiyroruz.

5) Karsiniz Cikan Pencerede " Continue " Butonuna Tiklayiniz

6) E Mail Adresinize Paypal dan Gönderilen linke Tikliyoruz.

Paypal işlemi tamamdır.Şimdi geçiyoruz para kazanma sitemize gecelim...
--------------------------------

ßux.to

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! Buraya Tıklayıp Uye Olunuz ( ß yi B yapınız..)

Resim 1 )
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Resim 2 )

Resimler tıkladığınızda büyür. Yazıyla birlikte işlem yapmak için yeni pencerede açmanızı öneririz..

Üyelik işlemini tamamladıktan sonra siteye "Login" bölümünden kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yaparsınız.

***.TO'ya üye olmak için LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! . 700 Bin kişi yanılıyor olamaz... Açıklamaların tamamı için devam edin.

"Surf Ads" bölümüne tıkladığınızda aşağıdaki resimdeki gibi "gri renkli" başlıklar göreceksiniz.

Resim 3 )

Her bir reklam tıklandığında yeni bir sayfada açılır ve 30 saniyelik geri sayım başlar. 30 saniyenin sonunda aşağıdaki gibi bir işareti gördüğünüzde o reklam için işlem tamamlanmış ve paranız hesabınıza geçmiş demektir.

Resim 4 )

ünde yaklaşık 18-21 reklam çıkar ve reklamlar 24 saatte bir yenilenir (Hergün belirleyeceğiniz bir saatte siteye girmeniz reklamları görmenizi sağlar)

***.To da diğer pek çok site gibi PayPal'la çalışır ve hesabınızdaki meblağ 10 USD olduğu andan itibaren hesabınızda biriken parayı çekme hakkınız doğar. (Bence ilk 10 doları hemen çekin

Referans sistemi de kazancınızı katlamanızı sağlayacak önemli bir etkendir.

Siteye üye olduğunuz anda $0,05 üyelik bonusundan da hemen yararlanabilirsiniz

Örnegin;
Günlük 10 Reklama Tıklarsanız Tıklama Başına 0.01$ dan Günlük 0.1 $ Kazanacaksınız!

10 tane Eklediğiniz Arkadaşınız Olsa 100 Tıklama ve Bu da Size Günlük 1 $ Kazandıracak Bu da Size Ayda 33 $ Para Kazandıracak!

Eğer 100 Kişi Eklerseniz Bu Size Ayda 303$ Kazandıracak!

Kısacası Ne Kadar Çok Kisiyi Eklerseniz O Kadar Çok Para Kazanacaksiniz!Sistem Bu Kadar Basit!

Ne Zaman Hesabınızda 10$ veya Üstünde Para Birikirse Bu Parayı Paypal.com Hesabınıza Transfer Edebilirsiniz!

Kazandığınız Parayla net üzerinden alışveriş yapabilirsiniz...oyunlardan premium alablirsnizi...Veya rapidden account alabilirsiniz...Hepsi bu kadar...İyi kazançlar

En Güzel Tarafı İse Yaptığınız Hert Üyeden %100 Kazanıyorsunuz..

Yani Ben xx Arkadaşı Üye Yaptım O Ne Kadar Kazanıyorsa Bende O Kadar Kazanıyorum
..

Kullanıcı avatarı
forumkurdu
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen forumkurdu »

sağol