günde 7 ytl ayda 250 ytl kazan!

İnternetle ilgili sorunlarınız, aradıklarınız...
Kullanıcı avatarı
nepali
Acemi Üye
Acemi Üye

günde 7 ytl ayda 250 ytl kazan!

Mesaj gönderen nepali »

güncel--> arkadaşlar, bir arkadaşımız günde 180 arama yaparak çok kısa sürede 14 sterline ulaşmış ve sistem mail atmış, eğer daha çok arama yapıp 20 sterline tamamlarsanız bu ay ödemenizi yaparız demişler..ben aramalarımı 100'ün üstüne çıkarmayı düşünüyorum haberiniz olsun!!

:!: Arama Yaparak Günde 3 sterlin kazan!

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!
Tek yapılması gereken siteye üye olduktan sonra toolbarı yüklemek..Burada dikkat edilmesi gereken eğer kendi arama motorunuzla kullanmak istemiyorsanız açılış sayfanızı (http://www.mysearchfunds'a üye olduktan sonra ref kodunuzla açılacak olan sayfayı) yaparak da kullanabilirsiniz..Kesinlikle ödeme yapıyor, alınan ödemeyi imzamda görebilirsiniz.Ödemeler ay sonundan itibaren 30 gün içerisinde yapılıyor..Limit 20 sterlin.. Yüksek rakamlara ulaşabilmeniz için kesinlikle uymanız gerektiğini düşündüğüm tavsiyelerim; (Bu şekilde ayda 3.000 sterlin kazananlar var..
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

- 1'den fazla sanal hesap açmayın, çok ciddi bir kuruluş tespit edilirseniz silerler..
- Günde 100'den fazla arama yapmayın, ve aramalarınızı aralıklarla yapmaya çalışın..
- Yaptığınız aramalardan özellikle sponsor linklerine tıklarsanız kazancınız artabiliyor( ben denedim oluyor)
- Arama motoru İngilterenin google'ı olan Ask olduğu için sonuçlar İngiliz siteleri ağırlıklı çıkıyor, ama amaç çoğunlukla arama yapak değil para kazanmak olduğu için..
- Kazandığınız ref.ler aynen diğer ptc sitelerindeki gibi işliyor..direkt ve indirekt ref.lerinizin yaptığı aramalardan arama başına şirketin gelirinden pay alacaksınız..
Bunlara uyarsanız ve hile yapmazsanız kesinlikle tıklama programlarını katlayabilirsiniz..Ben bazen günde 15-20 arama yaparak bile 1 sterlin kazanabiliyorum..

Ayrıca üye olduktan sonra " Home " sayfanızda "My earnings" yani kazançlarım hergün yaptığınız aramalar üzerinden bir sonraki gün yada bazen iki gün sonra güncellenebilir, şaşırmayın.. Üye olup 50 arama yapıp ertesi gün hanenizde kazanç göremezseniz ertesi gün mutlaka göreceksiniz..
Emeğe saygı arkadaşlar...