Google kullanıcıları bu hataya düşmeyin!

İnternetle ilgili sorunlarınız, aradıklarınız...
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Google kullanıcıları bu hataya düşmeyin!

Mesaj gönderen VSaBaH »

Google müdavimleri dikkat! Fazladan yazılan bir "k" harfi bakın nelere mal oluyor...

Resim

Arama yapmak için sık sık ziyaret ettiğimiz Google'ın adresini yanlış yazmak, tüm verilerinizi riske atıyor. Dünyanın en çok tıklanan siteleri arasında yer alan Google'ın adresini yanlış yazmak başınızı ağrıtabilir. F-Prot ve F-Secure güvenlik firmaları tarafından yayınlanan duyuruda, "Googkle.com" adresi kullanıcılar için ciddi bir tehdit oluşturuyor. k ve l harflerinin yan yana olmasından dolayı kullanıcılar kolaylıkla "googkle" yazabiliyor ve bunun sonucunda da sistemlerine tehlikeli bir truva atı bulaşıyor. Güvenlik firmaları, kullanıcıları kesinlikle "googkle.com" sitesine girmemelerini konusunda uyarıyor.

Kaynak: CHIP

YÖNETİCİ YORUMU: Çok yakında Google buna da bi çözüm bulacaktır... O siteyide satın alır kurtulur.

Tıpkı;
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!
gibi...

Para var, huzur var... :D

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
sıfır
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen sıfır »

ha bi de googel.com ben hep googel yazıorm :D

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

sıfır yazdı:ha bi de googel.com ben hep googel yazıorm :D

Ne kadar saçma bir düşüncedir bu... Yani insanların klavyede yanlış yazmalarından birşeyler ummak ne kadar mantıklı anlamak mümkün değil. Bunları düşünmek yerine orjinal şeyler bulsalar daha başarılı olacaklar ama... :D
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
asi_kis
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen asi_kis »

vala hiç bilmiodum yha qirseydim ala ala ciddi bişi olurdu qerçekten tskrlr

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

İşe yaradığına sevindim arkadaşlar... Yorumlarını için teşekkürler..
 !

Resim