(((Dünyanın en iyi para reklamlara tıklama başına para kazan

İnternetle ilgili sorunlarınız, aradıklarınız...
Kullanıcı avatarı
okancancan
Acemi Üye
Acemi Üye

(((Dünyanın en iyi para reklamlara tıklama başına para kazan

Mesaj gönderen okancancan »

Not:En güvenilir dünyanın en iyi PTC paid to click sitelerini sizler için seçtim bende üyeyim bu sitelere ben kazanıyorum istiyorum ki sizlerde kazanın İkincisi
daha bir çok siteye üyeyim yaklaşık 45 tane siteye üyeyim türk siteleride dahil ama en iyi en fazla ödeme aldığım siteleri sizlerle paylaştım sitelerin parayı ödememe gibi hiç bir durumu söz konusu değil sadece ödemelerde az da olsa gecikme yaşanabilir..
aynısı bana da oldu çünki hepsi değil tabiki örneğin ***.to 1 ile 60 gün arasında ödeme yapıyor.. NEYSE HER TÜRLÜ YARDIM İÇİN HİÇ ÇEKİ[email protected] veya [email protected]:

2.Ayrıntılı bilgi için LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! adresini ziyaret ediniz daha detaylı bilgiler en güncel haliyle sizlere bildirilecektir...SİTEMİZ FORUM SİTESİDİR..
3 Üye olduğunuz siteleri sık kullanılanlara kaydetmeyi unutmayın böyle çok vakalar meydana geliyor buna çok dikkat edin
4,Not:Ben kazanmadım diyen yalan söyler buda kapak olsun....
5.En başta biliyorum yalan bunları diyeceksiniz biliyorum bende aynısını dedim ama sonra dan neyin ne olduğunu görünce herşeyi anlayacaksınız...KESİNLİKLE BU KADAR DA EMİN KONUŞUYORUM...

1.))***.to nedir ? BÜTÜN BURADA YAZILAN SİTELER ARASINDA BİRİNCİ KALİTELİ HARBİ İLK SİTEDİR... 2, OLARAK 07.*** VE XCLİX DİR...
KİME SORARSANIZ SORUN MÜKEMMEL DER HARBİ ÖDEME YAPAN NADİR SİTELERDENDİR..

Şu an itibariyle ***.to'nun sitesi aktif ve reklamlara tıklanabiliyor. Sitede günde yaklaşık 40-50 tane reklam çıkıyor. Tıkladığınızda reklamlar yeni bir sayfada açılıyor ve 30 saniye geri sayıyor. Geri sayım bittiğinde 1 cent hesabınıza ekleniyor. Tek alt seviyeli bir üyelik sistemi var. Yani yalnızca Direct Referrals'larınızdan kazanıyorsunuz. Ama onların kazancının %100'ü de sizin hesabınıza ekleniyor. Aynı reklamlara 24 saat sonra tekrar tıklayabiliyorsunuz.

Ben derim ki eğer her hangi birine üye olacam ama en iyisi hangisi diyorsan tek geçerim ***.to yu
süper kazandırıyor harbiden helal olsun...

Not:Unutmayın verdiğin linkten üye olduğunuz taktirde referansınız olacağım ve her türlü yardım ihtiyacınızda benden yardım alabileceksiniz...ANINDA
En mükemmel güvenilir site ***.to seçilmiştir kullanıcıları tarafından buda kulağınıza küpe olsun...

!!!!TIKLA ÜYE OL !!!!!
!!!!! En kral site bu !!!!!
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

2.))Foxcash.net nedir???

Siteye girip register kısmından üye olrak surf ads bölümünden reklamlara tıklamak ve paranızı biriktirdiğiniz zaman para çekme butonuna basarak paranızı alabilirsiniz... tık başına 0,15 veriyor...SAĞLAM ÖDEME YAPAR BİLGİLERİNİZE...
• Güvenilir Sitedir öncelikle.
• Her Bir Reklam Tıklamadan $ 0.015 Kazanç
• Referans Üye Tıklamasından $ 0.01 Kazanç
• Gün İçerisinde 12+ Adet Reklam
• Minimum Ödeme Miktarı $ 5.00
• Ödemeler AlertPay'a Yapılıyor
• 10 İş Günü Kısa Sürede Ödeme Yapıyor

? Üye Olmak İçin Tıklayınız
Not:Unutmayın verdiğin linkten üye olduğunuz taktirde referansınız olacağım ve her türlü yardım ihtiyacınızda benden yardım alabileceksiniz...ANINDA
rEFERANSLI KAYIT LİNKLİDİR..((( favorim )))

3.))07Bux.net nedir?

Mükemmel site lerden biri
Merhaba Arkadaşlar;

Öncelikle 07bux ve *** siteleri şuanda piyasada oldukça fazla ancak hepsi güvenilir değil. Ama 07bux içlerinde oldukça güvenilir bir sistem ve şuanda ödeme alan yüzlerce kişiler var. 100lerce dolar kazanan kişiler var bu siteden....

Sistem oldukça basit....

Öncelikle üye olduktan sonra surf ads bölümünden çıkan 30'a yakın reklamlara [ linklere ] tek tek tıklayıp 30'ar saniye beklemek. Bu sizin en fazla yirmi dakinanızı alır ancak günde 20 dakika hiçmi boş durmuyorsunuz bu süre zarfında ücretsiz para kazanmak istemezmisiniz?

>>>Tıkla üye ol<<<
MÜKEMMEL SİTELERDEN BİRİSİDİR...
rEFERANSLI KAYIT LİNKLİDİR...

4.))IsabeImarco's Moneymaker ile Nasıl Para Kazanılır?
IsabeImarco's Moneymaker e Nasıl Üye Olunur?

IsabeImarco's Moneymaker Kısa sürede 15 binden fazla üye toplamayı başaran yeni sitelerden biri. Günlük reklam sayısının çokluğuyla dikkat çeken bir PTC sitesi. Para kazanmak için Surf Ads linkine tıklıyoruz. Açılan sayfada ki reklamlara sırasıyla tıklayarak 30 sn. süreyle izliyoruz. Tıklama başına 1 cent, referanslarının tıklaması başına da 0.6 cent veriyor.

- Sana Tıklama başına ................. 1 Cent,
- Alt Referanslarına da ................. 0.6 Cent ödüyor
- Minumum ödeme ........................ $9 Dolar
- Ödeme Yöntemi ......................... AlertPay
- Ödeme Süresi ............................ 40 iş gününe kadar
- Ortalama Reklam ....................... 25-30 adet
- Reklam İzleme Süresi................. 30 sn.

Earnings example
You click 20 ads per day .....................= $0,20 ......................(premium .........$0,30)
20 referrals click 20 ads per day .......= $2,4 .........................(premium ........$4,8)
Your daily earnings.............................. = $2,60 .......................(premium ........$5,1)
Your weekly earnings.......................... = $18,2 .......................(premium ........$35,7)
Your monthly earnings........................ = $78 ..........................(premium ........$153)

Nasıl Üye olurum?

Menü listesinden Register Linkine tıklayarak üye kayıt formunu açın. Gerekli alanları doldurduktan sonra onaylamak için düğmesine tıklayın.
Hepinize Bol Kazançlar.

!!!!Üye olmak için tıklayınız..!!!!

5.))Xclik ile internetten para kazanın
Xclik ile internetten para kazanın

XCLİCK NEDİR? NASIL ÇALIŞIR?Tıklama başına 0.01 cent ve referans kazancı olarakta %50 yani 0.0005 veren güvenilir bi sitedir.Ödemelerini kesinlikle yapmakta olup minimum ödemesi 10 dolardır.Xclick alertpay la çalışmaktadır.13 Nisan itibariyle 50257 üyesi bulunmakta ve $ 12418 ödeme yapmış bulunmaktadır.NASIL ÜYE OLURUM?1- REGİSTER butonuna basılır. ve gerekli bilgiler doldurulur ve giriş yaparak reklamlara tıklanarak para kazanmaya başlanır...

Daha sonra LOGİN kısmından giriş yapılır.Tıklayacağımız reklamlar için WİEW ADS, hesap durumu için MY ACCOUNT tıklanılır.

!!!!Üye olmak için tıklayınız..!!!!

6,))10Bux.Net Nedir ?

10Bux.Net ile Nasıl Para Kazanılır ?

Surf Ads | Stats | How | FAQ | Advertise | Contact

Ana Menüsü Yukarıdaki şekilde olan 10Bux.net sitesi klasik bir ***.to Tarzı PTC (Paid To Click) sitesidir. "Surf ads" menüsüne tıklayınca karşımıza çıkan reklamlara tıklayarak 30 sn. izlememiz karşılığında herbiri için 1 cent herbir alt referans içinde yine 1 cent veriyor.

Şöyle Bir Hesap Yapacak olursak;

» Günde 10 Reklama tıklasan Bir Günde ............... = $0.10
» 20 alt referansın Günde 10 Reklama Tıklasa ...... = $2.00
» Günlük KAzancın...................................................... = $2.10
» Haftalık Kazancın..................................................... = $14.70
» Aylık KAzancın ........................................................ = $63.00

Siteye üye olmak için ana sayfada sağ üst köşede bulunan "Register" linkine tıklıyoruz. Açılan sayfadan kaydımızı tamamlıyoruz. Ve "Surf Ads" bölümüne tıklayıp reklamlara ulaşıyoruz. Sırasıyla reklamlara tılayarak para kazanmaya başlıyoruz. Kazandığımız paraları en az 10 dolar biriktirince AlertPay Hesabımıza aktarıyoruz ve paramızı alıyoruz. (Kayıt sırasında Alertpay hesabı olmayanlar hesap açıncaya kadar kayıt sırasındaki e-mail adreslerini kullanabilirler. Zaten aynı e-mail olmasında da sakınca yok. Sadece şifreleriniz farklı ve güçlü olsun.)

Tıkla üye ol

7.))VIPBUX..com nedir EN İYİ SİTELERDEN BİRİ SİTESİNDE BÜTÜN ÖDEMELERİN KAYITLI LİNKİ MEVCUR İNANMAYAN ARAŞTIRABİLİR...
tıkla kazan siteerinin en iyi lerinden biridir ***.to nun en büyük rakibidir ilk önce üye olmak için verdiğim linke tıklıyoruz daha sonra register kısmına gelip bilgileri giriyoruz adımızı soyadımızı paypal veya alertpay hesabımızı yani internet sanal banka hesabımızı bunlar zorunludur çünkü yoksa başka türlü paranızı alamassınız.daha sonra üye olduktan sonra giriş yapıyoruz login kısmından surf ads a tıklıyarak sol köşede reklamlara tyıklıyoruz 30 saniye dolduktan sonra diğer reklama geçiyoruz ve paranız bakiyemize aktarılıyor hepsi bu kadar çok basit kazanacağım diyenler için mükemmel bir sistem allah için ...

Tıkla üye ol

8.)Daddybuıx nedir???

• Bir Çok Ödemesi Olan Eskilerin Güvenilir ve Sağlam Tıkla Kazan PTC Sitelerinden
• 14.05.2008'de Yenilenmeye Giderek Eski Popülerliğini Korumaya Devam Etmektedir.
• Reklam Tıklamalarından $ 0.01 (Premium Üyelere $ 0.02) Kazanç
• Referans Üye Tıklamasından $ 0.01 (% 100) (Premium Üyelere $ 0.02) Kazanç
• Sitede 11 + Adet Reklam Mevcut (20 Saniye Gezinme)
• Minimum Ödeme $ 8.90 ve Ödemeyi AlertPay'a Yapıyor
Eskilerin güvenilir ve sağlam sitelerinden. 875.235+ üye sayısından da ne demek istediğimi anlayabilirsiniz. Uzun süredir standart üyelere günde sadece 4 reklam vermekteydi. 14.05.2008'de yenilenmeye giderek artık standart üyelere günlük en az 11+ reklam vermeye başlamıştır. Şu an bu siteye büyük bir rağbet mevcuttur. 2 gün gibi kısa süre içinde 23.507 yeni üye olan olmuştur. Kısacık zamanda bu kadar üyeye en iyi denilen siteler bile ulaşamamıştır. Sizde bir an önce bu sitede yerinizi alın.

Tıkla üye ol

9.(((((TÜRKPTC Nedir??? minumum ödeme iki dolar alertpay veya BANKA HAVALESİ İLE ÖDEME YAPIYOR MÜKEMMEL TÜRK SİTESİ GURURUMUZ DUR...AYRICA

*Sitenin Özellikleri: *
Normal Üyeler
Tık başı 1 cent, Referans tıklaması 0.75 cent

Premium Üyelik şu an için 24.99$. Daha sonradan 39.50$'a yükselecek.
Hergün en az 10 reklam garantisi
Kendi reklam gösterimlerinizden 1.25 cent.
Alt Üyelerinizin reklam gösterimlerinizden 1 cent.
Ödemelerde öncelik.
Tavsiye ettiğiniz üyeler premium hesap aldığında 0.50$ bonus.
Alınan üye paketlerinde %30 değiştirme hakkı.

Tık başı 1.25 cent, Referans tıklaması 1 cent

*Minimum Ödeme:* 2$ - AlertPay | 25$ - Banka Havalesi

Şu anda sitede 5 reklam bulunuyor. Sizlerin de desteği ile bu sayının artacağını umuyoruz!
Kısa bir süre için sitede reklam fiyatları %50 indirimli!

Alt Üye satışları ise 5, 15, 35, 50, 100, 250 ve 500'lük paketler halinde olacak.
Şu anda mevcut paket bulunmuyor.

Tıkla üye ol

10.) clicx.us/tr/ nedir?? Türkçe sitelerden biridir mükemmel sitedir harbi sitedir..

minumum 5 dolar da ödeme
artı 0,015 cent kazanç tıklama başına

Clicx.us nedir? nasıl kazanılır....?
Clicx.us 10 dolar ödeme aldılar

Clicx.us'da tikladığınız her site için para kazanıyorsunuz. Sistem çok basit! Yönledirdiğimiz adreslerden birine tıklayın ve 30 saniye boyunca sponsorumuzun sitesini dolaşın. Daha çok kazanmak için arkadaşlarınıza sitemizi önerin. Öneren yerine kullanıcı adınızı yazsın ve arkadaşınızın her tıkladığından siz de kazanın.İşte Clicx.us'ın size sundukları:- Üyelik ÜCRETSİZ.- Reklam verenlerin sayfalarını ziyaret ederek para kazanın.- Tıklama başına $0.015 kazanın.- Her üye yaptığınız kişinin tıklamalarından $0.015 kazanın.- Gerçek zamanlı kazanç raporlarını görebilirsiniz.- Ödemeler her hafta düzenli olarak PAYPAL ve ALERTPAY güvencesiyle yapılır fakat ilerleyen zamanlarda Türkiye içinde bankalara da ödeme yapılacaktır.- Minimum ödeme $5.00Örnek Kazanç Tablosu:» Günde 10 reklam izlerseniz = $0.15» Referansınız olan 20 kişi günde 10 reklam izlerse = $3.00» Günlük Kazanç = $3.15» Haftalık Kazanç = $22.05» Aylık Kazanç = $88.20Sitemiz Türk sitesi olup yeni açılmıştır.Sitemiz yeni açıldığından reklam ücretleri düşüktür.Reklam vermek isteyenler sitemizi ziyaret edebilirler.Üye olmak için:

11.)buxplus nedir???

Minumum 1$ paranızı ödeyen nadir sitelerdendir...
MÜKEMMEL SİTE ÜSTELİK SADECE 1$ ÖDEME... DAHA NE OLLSUN

tıklama başına 0,01 cent
ref kazancından %100

siteye kayıt olmak için register kısmına tıklıyoruz
gerekli bilgileri dolduruyoruz
daha sonra surf ads kısmından reklamlara tıklıyoruz
30 saniye görüntülüyoruz ve sayfayı kapatıyoruz
bakiyemize para aktarılıyor
ve 1$dolar olunca members kısmına tıklıyoruz
buradan convert to ads/cash a tıklıyoruz
cash wia alertpay a tıklayıp ödeme isteğince bulunuyoruz
ve ne kadar zaman içinde ödeneceği size bildiriliyor

Tıkla üye ol

13.Onebux nedir??

Kayıt olmak için register kısmına tıklıyoruz
ve 10$ olunca members kısmına tıklıyoruz

Tıkla üye ol

14,croclix.com nedir nasıl para kazanılır...

Tıkla üye ol

15.Buxear.com nedir nasıl para kazanılır..

Tıkla üye ol

Evet arkadaşlar netten para kazanmak günümüzde çok ilerledi ben ne benim gibi bir çok arkadaşım ***.to gibi turkptc gibi sitelerden yüzlerce dolar kazanıyor siz niye kazanmayasınız eğer sizde böyle düşünüyorsanız buyrun size en güzel para kazanma sitesi hiç bir hile sahtekarlık dalavere yok emin olur güvenebilirsiniz reklamını yaptığımız tavsiye ettiğimiz siteler arasında search-earn network gibi NTV KANALINA KONU OLMUŞ SİTELERDE MEVCUT TUR YANİ BEN KAZANACAĞIM DİYORSANIZ İŞTE ADRES...

Not:İlk başta yalan hikaye gibi görünebilir size ama ben bu kadar zahmeti neden yapayım ki bunuda düşünün...
Tıkla üye ol: online yardım anında al ee daha ne olsun bu fırsatlar kaçmaz

Kullanıcı avatarı
tarla__kusu93
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Mesaj gönderen tarla__kusu93 »

güzel de bunlar ingilzice
ama yinede paylaşım için sağ ol =D> =D> =D>

Kullanıcı avatarı
okancancan
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen okancancan »

kardeşim aynen öyle eğer istersen mail adresimi ekle detayları resmi net sitesinde sana anlatırım İLGİN İÇİN TEŞEKKÜRÜN İÇİN TEŞEKKÜRŞLER SAOLASIN