BURADA ÇOK PARA VAR ÇOK

İnternetle ilgili sorunlarınız, aradıklarınız...
Kullanıcı avatarı
cemoner2
Acemi Üye
Acemi Üye

BURADA ÇOK PARA VAR ÇOK

Mesaj gönderen cemoner2 »

Her üye olacak kişinin aklına ilk gelen "niye para versin ki?" sorusudur. Bunun mantıklı bir temele oturtulması çok önemli. Çünkü şu an bu parayı kazanamayacağını düşünen çok fazla insan olduğuna eminim.Hemen anlatalım Depacco'nun mantık zincirini.Bir düşünün; e-mail kutunuza sürekli sayısız spam mail geliyor. Öyle değil mi? Eskiden hepsini kendimiz silerdik ve bu işlemden dolayı sinir harbi yaşardık. Şimdi mail şirketleri bunu otomatik yapan filtreler kullanıyor. Yani aslında size gelenden çok daha fazlası filtrelerde size ulaşmadan siliniyor. Peki bu spam maili atanlar bu mailleri neden atar? Reaklam için tabii ki.Bu filtreleme sistemi sayesinde bu şirketlerin reklam anlayışları ciddi bir hasar gördü. Bu sayede Depacco yeni bir sistem oluşturdu. Şöyle bir denklemi var bu durumun...Reklam verecek şirket reklamını spam olarak gönderemediği için kendi bünyesine milyonlarca üyesi olan Depacco'ya başvuruyor. Depacco kendi kullanıcılarına bu reklamı mail yoluyla atacağını ve insanların bunu 30 sn. boyunca kapatmadan göreceklerini taahhüt ediyor. Bu sayede Depacco ile üyeleri arsında bir ortaklık başlıyor. Yani bir nevi spam mail alıyorsunuz ve o reklamı izliyorsunuz. Reklam veren şirketten alınan paranın büyük bir kısmını üyelerin açtıkları reklam ile birlikte onlara veren Depacco; üyeleri sayesinde para kazanıyor. Yani siz Depacco, Depacco'da sizin sayenizde para kazanıyor.Depacco'nun en büyük avantajı şu... Birçok kullanıcı para yapıp uğraşamayacağım diyerek sistemi terk ediyor. Bu sayede terk eden üyelerinde paraları Depacco'ya kalıyor. Daha sonra da sistemi kötüleyen bir çok insanla karşılaşıyoruz. Depacco'nun para ödeme sıkıntısı yok. Asıl sorun bizim sabredip çalışmayı bırakmamız. :)

Bekleyemem Diyenlere

Şimdi bunca yazıyı okuduktan sonra şu düşünceler aklınıza gelebilir..."Yahu ben daha önce de bir dünya siteye üye oldum. Bu 5000 € kotasına ulaşana kadar ohooooo... Sıkılırım ben... Bekleyemem ki... "Peki... Depacco bu duruma da çözüm bulmuş. Advanced Membership."Hani ben böyle sitelere güvenmiyorum. Titan bunlar..." diyenler için bir seçenek oluyor bu. Eğer bir kereliğine 179 € yatırırsanız. Depacco kotasnı 5000€ dan 300 € ya indiriyor.Bu da şu anlama geliyor. İlk 300 € nuzla hem yatırımınızı geri alıyorsunuz. Hem de Depacco ile alakalı paranızı cebinize koyduğunuzdan güveniniz yerine geliyor."Titan bu kardeşim!.." laflarını da bir kenara bırakıyorsunuz. :)

PayPal Karışık mı geldi?

PayPal ödeme şekli size çok karışık ve hatta imkansız gibi gelebilir. Fakat işin aslı cidden çok basit...Sadece aşağıdaki gibi PayPal'a gidip bir hesap açmanız gerekiyor. Ayrıntıları aşağıdaki resim dosyalarında görebilirsiniz. (Hepsini görmek için üzerine gelip sağ klik ile bilgisayarınıza kopyalayın. Rahatça görün.)Peki hemen hesap açmanı gerekiyor mu? Hayır. Paranızın biriktiğinde ödeme zamanına yaklaştığınızda da açabilirsiniz. PayPal'ı dert olarak görmeyin. Önemli olan paranızın 5000€ olması... 5000€ biriktirdiğinizde bu formalitelerle derinlemesine uğraşmak için büyük bir isteğiniz olacaktır.Kısaca PayPal'dan ödemenizi kendi hesabınıza nasıl alacağınızı da anlatayım.Türkiye'de çalıştığınız her bankanın yurt dışında da bu gibi işler için çalıştığı bir banka var. Çalıştığınız bankaya gidip durumu anlattığınızda sizin için o bankayla görüşüp bir hesap açabilioyrlar. Bu sayede siz de PayPal'daki paranızı o hesaba yatırıyorsunuz. Yurt dışındaki o banka da parayı sizin Türkiye'deki hesabınıza yatırıyor. Hepsi bu...Yazıyı okurken uzun bir işlemmiş gibi gelebilir. Düşününce gayet normal bir banka işlemi kadar basit olduğunu göreceksiniz.Sağ taraftaki menüden PayPal üyelik işlemleri ile alakalı resimlere tıklayarak ayrıntılarına ulaşabilirsiniz.Artık Depacco'ya üye olmak için bir nedeniniz daha var.Depacco.com'a üye olmak için tıklayın.

Nasıl Üye Olursunuz?

Bu blog sitesi içerisinde üye olmak için tıklayacağınız bir çko link bulacaksınız. Hatta sayfanın en altında bir tane daha var. Önemli olan Depacco'nun sitesine girdikten sonra ne yapacağınız.Hemen başlayalım anlatmaya...Öncelikle kocaman 100€ yazısını gördüğünüz banner'ın hemen yanındaki open an account linkine tıklıyorsunuz.Karşınıza gelen sayfada bulunan boşluğa e-mail adresinizi yazıyorsunuz. ( Gerçek bir e-mail adresi yazın çünkü bu sayede inbox'a düşen emaillerden para kazanacaksınız.)Şimdi karşınıza bir anket formu çıkacak. Aşağıdaki form örneğine bakarak formu doldurun. Doğru bilgiler vermeye özen gösterin.Üyeliğinizin tamamlanması için email hesabınıza bir email gelecektir. O linke de tıkladıktan sonra kullanıcı adı ve şifrenizle sistemin içerisine girebilirsiniz.Sağ taraftaki menüden Depacco üyelik formu açıklamasını görebilirsiniz.Depacco.com'a üye olmak için tıklayın.Hoşgeldiniz... Bol kazançlar.

Nasıl Para Biriktirilir?

Sistem iki yolla para biriktirmenize izin veriyor.1- Sisteme üye kazandırarak.2- Size gelen maillerdeki url lere bastığnızda karşınıza çıkan kodu hemen altındaki seçeneklerden doğruladıktan sonra beliren ekrandaki reklamı 30 sn. açık tutarak. Her e-mail için 10 euro kazanıyorsunuz.Sisteme üyelik yaptığınızda size verilen üyelik linkini üye yapmak istediklerinize veriyorsunuz. O linkten üye olanlar sizin sisteme kazandırdığınız üyeler oluyor. Onların kazancının %30'u kadar size ek gelir sağlıyor. Bu %30 o kişilerden kesilmiyor merak etmeyin. Sistem üye yaptığınız insaların üyelerinden de aynı şekilde ek gelir sağlamanıza olanak sağlıyor. Depacco Nedir? Depacco internet reklamlarını üyelerine göstererek firmalardan topladığı paraları kullanıcıları ile paylaşan bir sitedir. Hemen şunu söylediğinizi duyar gibiyim..."Biz çok gördük bu siteleri... Kaç yıldır bir dünya siteye üye olduk da hiçbir şey görmedik..."Haklısınız... Bende sizin gibi bir üyeydim. Arkadaş zoruyla üye oldum. Şu ana kadar da pek inanmdan devam ediyordum çok da asılmadım işe diyebilirim. Fakat beni üye yapan kişinin 4500 euro ya ulaştığını ve çeki tahsil etmek için başvuruda bulunduğunu gördüğümde iş ciddiye bindi...Çünkü Depacco direk temasa geçti ve işlemleri başlattı. Sistemin söylediği gibi bir ay içerisinde paranın gelmesini bekliyoruz. Sisteme kayıtlı bir çok ödeme görünüyor. Ama kuşkucu bir Türk genci olarak elbette ki itibar etmedik. Şimdi kendi gözümüzle görmek için laf salatasına değil kendi arkadaşımızdan öğreneceğiz gerçekleri...Şimdi de şöyle düşünüyor olabilirsiniz..."Siz bir alın parayı da o zaman yayınlarsınız biz de üye oluruz... "Peki şöyle düşünün; diyelim ki biz bu parayı aldık bir ay sonra o bir aylık sürede gelirinizi fazla kasmadan artırsanız fena mı olur. Parayı aldığımızı gösterdiğimiz zaman iştahınız kabaracak ve deliler gibi sistemin işleyişine saldıracaksınız... :)İyisi mi siz şimdiden üye olun ufak ufak başlayın LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!