Çok Kolay Bir Para Kazanma Yöntemi

İnternetle ilgili sorunlarınız, aradıklarınız...
Kullanıcı avatarı
cagatayozata
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen cagatayozata »

Merhaba,

Bir çok insan kendine ek gelir elde etmek ister.Bu ek gelirler genellikle zor oluyor ama bunun bir kolay yolu var.İnternetten para kazanmak size ek gelir sağlıyacak bir sistem.İnternette size gelir getirmek için kurulmuş bir sürü site var.Ben çok uzun süreden beri bu sitelerle ilgileniyorum.Çoğu ödemesini yapmıyor ve son zamanlarda hiç yapmıyor.Ödeme yapan sitelerde ise günlük kazanabileceğiniz miktar gerçekten çok az.(0.10 $ ile 0.30 $ arası).Peki bu siteler nasıl çalışıyor derseniz bu sitelerdeki reklamlar tıklıyorsunuz yada sitelere giriyorsunuz.Bunların hepsi boş emek.Ben bu aralar yeni bir site buldum.Bu siteyi size anlatacağım.

Bu site reklammatik.Bu siteyi diğerlerinden ayıran birçok özellik var.Bunların bazıları türk sitesi olması bir diğer özellik gerçekten ödemeyi sorunsuzca yapması bir diğer özellik ise lider firmalar ise çalışması insana güven veriyor.

Bu sitenin çok zevkli bir çalışma sistemi var.Sitede size uygun reklam filmleri var.Bunları seyrediyorsunuz ve reklamla ilgili soruyu cevaplayarak puan kazanıyorsunuz.Dilerseniz ankete katılıp değerlendirmeler yapıp ekstra puanlar kazanıyorsunuz.Ayrıca siteye sizin refaransınızla üye olan her kişi için puan kazanıyorsunuz.Çalşıma sistemi çok kolay ve zevkli.50.000 puanının olunca 50 ytl olarak hesabınıza havale yaptırıyorsunuz.Başta 50.000 puana gelmek çok zor gibi görünsede aslında zor değil.Bende bu sisteme kayıt olduğumda 50.000 puana gelmek imkansız demiştim ama inanın ki 50 .000 puanı hergün çok az bir zaman ayırarak elde etmek çok kolay.
Para ödemesine inanmayan arkadaşlar olursa onlara ödenmiş dekontları pm ile yolluyabilirim

Herkes bu sistemi denemeli.Ücretsiz olarak üye oluyorsunuz ve para kazanmaya başlıyabilirsiniz.
Aşağıya koyduğum bannera tıklayarak üye olabilirsiniz.Aşağıdaki bannerı tıklayarak üye olduğunuz zaman +500 puanla başlıyacaksınız .Bunuda üye olduktan sonra puan bilgilerimden görebilirsiniz.

Herkese iyi kazançlar.

Yazı tamamen bana aitttir.Artık bir teşekkür hak ettik değil mi

+500 puanla başlıyacağınız banner .Üyelik için üstüne tıklayınız...

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Kullanıcı avatarı
kakakaka901
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen kakakaka901 »

arkadaşlar reklam izleyerek para kazanmak için kurulmuş bir site.günde 5-6 dknızı ayirip profilinize göre çıkan reklamları izleyip ayda temiz 250-300 lira götürebilirsiniz :). şu kriz döneminde hazir her gün pc başında boş boş oturuyorken küçükte olsa para kazanabilmek için ideal bence.

site şu ana kadar 150.000 üyeye kadar ulaştı.bu da bence güvenilirliğinin bi kanıtı.ben reklam izlemem diyosaniz her gün tv başında zorla izliyoruz zaten.siteden izleyip bide üstüne para kazanmak daha cazip.

üyelik;