yardım!!!

İnternetle ilgili sorunlarınız, aradıklarınız...
Kullanıcı avatarı
amsy
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

yardım!!!

Mesaj gönderen amsy »

arkadaşlar:
beni bilen bilir.ben uzun zamandır html ve script kodlarıyla bir site hazırlıyordum. geçenlerde en son ayarlarıda yaptım.hemen hemen bitti sayılır.
ama benim bir problemim var.ben bu siteyi hangi şekilde yayınlayacağımı bir türlü bulamadım.

bir tane ftp aracı kullanmam gerek ama onu nasıl kullanacağını bir türlü beceremedim.

bana bu ftp aracının nasıl kullanılacağını ve hangi şekilde yayınlayacağım konusunda yardımcı olacak herkesin yönlendirmesine hazırım.

yani bunlarla ilgili yararlı bir link falan çok iyi olur.
şimdiden teşekkür ederim

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Dosyalarını internete atmak için illa bir ftp programi gerekmiyor amsy yalniz öğrenmek istedigim birkac mevzu var...

1)Senin kendine ait bir alanın var da mı kullanamıyorsun?Yoksa bedava ve ftp destekli bir host falan mı arıyorsun?
2)ftp programi derken hangi programdan bahsediyorsun?

Eğer sadece dosyalarini internete koymak için bedava host şirketleri ariyorsan:
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! (30MB)(FTP destegi var ama alan biraz az)
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! (100MB)(FTP destegi yok ama bayağı kullanışlı)
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! (400 MB)(FTP destekli ama sitede bazen sorunlar olabiliyor...)

Eğer site işinde henüz yeniysen şimdilik bu ücretsiz alan veren siteleri tavsiye ederim.Eğer Google da araştırırsan daha da bulabilirsin...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
amsy
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen amsy »

YA BEN html kodlarıyla iyi kötü birşey yaptım.araya birkaç tane hazırkodlarla enterasan şeyler yaptım.yani anlayacağın ana şeyi oluşturdum.bana dedikleri bunu bir ftp araçı ile senin yukarıda verdiğin gibi ücretsiz domain veren sitelere upload edecekmişim.

ben lycos ve cjb sitelerinin verdikleri domainlerle biraz uğraştım.ama o ftp programını bir türlü kullanamadım.
bissürü ftp aracı indirdim ama beceremedi.herhalde biraz .... 'ım herhalde :mrgreen:

herhalde aldığımız domainlerin içerisinde biraz değişiklik yapmak lazım,artık bişeylerimi aktif edeceğiz bilmem.

bu arada adresler için saol birazda onlarla uğraşalım.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Upload etmek sadece ftp hesabiyla olmaz ki örneğin bu verdiğim sitelerde sen normal internete resim yükler gibi dosyalarını internete atıyorsun.

İstersen sen domaini al şifreni ve dosyalarını benim maile gönder ben atayim. Ne dersin başlangıcı ben yaparım devamını sen getirirsin..

bissürü ftp aracı indirdim ama beceremedi.herhalde biraz .... 'ım herhalde

Estağfurullah o demek bunlar zor işler kolay olsa herkes yapardı.Benim bu 5. senem site işinde ama yine de kendimi tam hissetmiyorum bu konuda... ;-)
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim