CLixsense Garanti Para.

İnternetle ilgili sorunlarınız, aradıklarınız...
Kullanıcı avatarı
loverobber
Acemi Üye
Acemi Üye

CLixsense Garanti Para.

Mesaj gönderen loverobber »

[b][color=teal]Öncelikle Merhaba ARKADASLAR[/color][/b]

[b][color=maroon]SADECE REKLAM TIKLAMA İLE AYDA 10 15 dolar civarında nasıl para kazanırız?[/color]
[/b]
[b]Clixsense; 4 senedir ödeme yapan ve "ptc" olayını layıkıyla yerine getiren bir site. Malum piyasadaki ptc sitelerinin %90'ı her ne kadar adı ptc olsa da, paraları kullanıcılarından aldıkları yüksek üyelik bedellerinden, ref kiralama vs. den kazanıyorlar ve gene bu paralarla ödemelerini yapıyorlar. Clixsense sitesinde ise cebinizden çıkcak para 1 senelik premium üyelik bedeli olan 15 dolardan fazla değil. Clixsense gerçek manasıyla reklam gelirlerinden para kazanan, 4 senedir de sapasağlam ayakta duran bir ptc sitesi.Ayrıca paypal / alertpay / Google Checkout / liberty reserve (anında ) odeme yontemleriyle su ana kadar spam olacak bir odeme ile karsılasmadım. 2007 beri ayakta olan bir site ve $1,256,239.94 para dağıtması ve bunu anında yapması sitenin güvenirliğini sağlamlaştırıyor.
premium uyelere gunluk sabit 4 adet 0.01 dolarlik reklam cikiyor. Bunun haricinde gun icerisinde bol bol 0.001 dolarlik olmak uzere ara sira 0.01 , 0.005 ve nadiren de 0.02 dolarlik ekstra reklamlardan kazaniyorsunuz. Yani clixgridi saymazsak premium bir uyenin gunluk kazanci 0.01x4= 0.04 dolar. Haydi gun icerisinde bir o kadar da reklam yakaladiginizi dusunelim, yuvarlak hesap gunluk kazancimiz 0.1 dolar olsun. Yani gordugunuz uzere kendi tiklarinizla yaklasik 1oo gun sonra odeme limitine ulasiyorsunuz. Tekrarliyorum, clixsense sitesinde ref kiralama , yuksek paralarla uyelik satın alma, direkt ref satın alma vs.. YOK. Bu demek oluyor ki bu siteden kazanmaniz icin mumkun oldugunca fazla direkt ref edinmeniz şart. Clixsense sitesinde cebinizden cıkcak para 1 senelik premium uyelik parasi yani 14.95 dolar. Premium uyelik almaniz da sart cunku direkt ref gelirlerinizi maksimuma cekiyorsunuz, clixgrid sansiniz 2 ye katlaniyor ve daha da onemlisi matrix sisteminden faydalaniyorsunuz.
Onun İCİN PRE UYELİK ALMAMIZ İYİ OLUR EMİN OLUN CALISIRSANIZ 1 AYDA O PARAYI CIKARIRSINIZ ZATEN ODEMELERE BAKIN 1 AY OLMADAN ODENMİŞ.
Ref sitemi 8 kat ref altınızdan para kazanıyorsunuz bu ne demek ;diyelim siz birini siteye üye yaptınız ve onda başkasını üye yaptı pre olurlarsa herbirinden para kazanıyorsunuz 1. seviye refiniz pre alırsa 3 $ 2. seviye olursa 2$ diyerleri için 1$..
elelim matrix sistemine. Clixsense sitesinde 8 basamakli bir matrix sistemi var. Tier-1, tier-2, tier-3, ..., tier-8 olmak uzere basamaklarimiz var. Simdi benim refimle uye olan tum kullanicilar benim tier-1 reflerim oluyor. Bu kullanicilari, uyelik isimlerini, uyelik cesitlerini, her gun kac reklam tikladiklarini, bana ne kadar kazandirdiklarini, vs. gorebiliyorum. (İstersem bu kullanicilarin, clixsense hesabimi veya herhangi bir odeme secenegini (paypal,alertpay) kullanarak uyeliklerini yukseltebiliyorum) Ben tier-1 reflerimin tikladigi her reklamdan (mikro yani 0.001 dolarlik reklamlar da dahil olmak uzere) limitsiz kazaniyorum. Bunun haricinde bu kullanicilardan herhangi biri clixsense sitesinde reklam verirse, bundan da bir komisyon aliyorum. Ayrica benim refimle uye olan kullanici 1 dolarlik reklam tiklarsa bir kereye mahsus olmak uzere 0.25 dolar sign up" komisyonu aliyorum. Son olarak benim refimle uye olan kullanici (tier-1 refim) premium uyelik alirsa 2 dolarlik bir komisyon da benim hesabima geciyor. (Ben bu kampanyada kullanicilarimin uyeliklerini kendim yukselttigim icin 2 dolarlik komisyonu almiyorum ama site de kullanicilarin uyeliklerini 2 dolar ucuza yukseltmeme olanak veriyor, yani 12.95 dolar). Benim veya sizin tier-1 reflerinizden elde edeceginiz kazanclar bu kadar.

Matrix sistemi tier-1'den sonra islemeye basliyor. Simdi benim refimin refi benim tier-2 refim oluyor. Yani tier-1 deki reflerimin refleri benim tier-2 refim oluyor. Ayni sekilde benim refimin refinin refi benim tier-3 refim oluyor. Bu sekilde tier-8 e kadar gidiyorum. Tier-2 den tier-8 e kadar olan reflerimin sadece toplam sayisini ve premium uye sayisini gorebiliyorum. Simdi benim tier-1 refim uyelik alirsa 2 dolar komisyon geliyordu. Ayni sekilde tier-2'deki 1 ref uyelik alirsa bana gene 1 dolar komisyon geliyor. Tier-8 deki 1 ref uyelik alsa (dıdının dıdısının dıdısı yani) gene bana 1 dolarlik komisyon geliyor. İşte ben asıl parayi bu komisyonlarla kazaniyorum. Yani tier-1 haricindeki tum reflerimizden gelcek kazanc bu komisyonlar sayesinde oluyor.
Sitenin başka bir özelliğine günde 25 tane tane reklam tıklama hakkı veriyor ve bunlara tıkladığımızda şansımız yanımızdaysa 5$ dan 0.10$ kadar bonus para veriyor.
Bu sitede rakipler guclu adamlar ptc siteleri il ref uye buluyolar tabi bizim boyle bir sansımız yok ama birbirimize destek cıkalım sen bana altında bize daha alttaki hepimize faydası olsun lvl sistemi oldugu icin ref cok onemli. Site zaten buradan kaznıyor ve kazandırıyor .[COLOR="Red"] Bannere tıklayıp uye olursanız[/COLOR] hatta uprede yapıp pre uyelik alırsanız hepimiz kazanırız . uye olanlara simdiden teşekkürler.[/b]

[url=http://www.clixsense.com/?3731383][img]http://static.clixsense.com/banners/clixsense468x60a.gif[/img][/url]

[b][color=red]ÖDEME KANITLARI:[/color][/b]

[b][color=navy]NOT: DİKKAT EDERSENİZ YAKIN TARİHLERDE ODEMELER[/color][/b]

[img]http://i55.tinypic.com/2qmnul2.jpg[/img]

[img]http://i53.tinypic.com/3023lty.jpg[/img]