2 KAT ADSL ONAYLANDI..

İnternetle ilgili sorunlarınız, aradıklarınız...
Kullanıcı avatarı
LordSebo
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen LordSebo »

1 ağustosa ne kaldı ki. 10 gün falan.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Laneeet olsun!

Az önce 21 Temmuz tarihli Fanatik gazetesinin en arka sayfasını okudum. Ve limitsizlerin avcunu yaladığının farkında vardım... :-)

Neyse biz yararlanamıyoruz. Bari siz yararlanın!! ;-)
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
çitlembik
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen çitlembik »

Türk Telekom’dan yapılan açıklamaya göre, kotalı ADSL kullanıcıları, 1 Ağustos 2006’dan itibaren internete 1 megabit erişim hızıyla bağlanabilecek.

Türk Telekom açıklamasında limitli ADSL erişiminde, 3, 6 ve 9 GB limitli bağlantıya sahip kullanıcılar için, önceden 512 kilobit olan temel internet erişim hızı 1 megabit’e çıkarıldı. Kota büyüklüklerinde herhangi bir değişik yapılmadı. Türk Telekom Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Paul Doany, gelecek günlerde yeni hizmet ve indirimler yapılacağını ve Türkiye’de internet fiyatlarında ciddi değişiklikler olacağını dile getirdi. TT CEO’su Paul Doany, Cuma günü yaptığı bir basın açıklamasında da ADSL ücretlerine indirim yapılacağını belirmişti.

Kaynak: NTVMSNBC

kota 4 gb fln olmıcak kolpadır o ama 1mb de de püf yapsan kota dolcak bakalım nolcak
:cry: :-?

Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

4 gb balon mu şimdi hevesim kursağımda kald benki 3-4 günde 3 gb veri indirme kapasiesine sahip bir insanm

Kullanıcı avatarı
lalapaşa
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen lalapaşa »

BIRAĞIN ALLAH AŞKINA HIZI YÜKSELT ONDAN SONRA KOTA OLDUĞU YERDE SAYSIN VAR MI BÖLE BİŞİ YOK KARDEŞ BUNLAR BİZE TERS RACOOONAAA TEEEEERRRSS İNDİRME 2 SN KOTA VAY YAVRUM VAY Bİ BAKMIŞSIN 3 GB Yİ AŞMIŞ HADİ LAN KOTA DA YÜKSELSEYDİ BELKİ GÜZEL OLURDU AMA BUNADA ŞÜKÜR