Mail okuayarak para kazanmak ister misiniz??

İnternetle ilgili sorunlarınız, aradıklarınız...
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mail okuayarak para kazanmak ister misiniz??

Mesaj gönderen VSaBaH »

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

İnternnet mail okuyarak para kazanmak istermisiniz. O halde üstteki linke tıklayın. Benim referanslığımda para kazanmaya başlayın. Bu site referanssız üye almıyor. O kuduğunuz her mail için 5 ytl ye kadar para alacaksınız .

Aslında ben pek inanmam ama denemeye değer. Üye olun göreceksiniz. Paranız 100 YTL'yi geçince İş Bankası'na yatacakmış. Üstteki linkten girerek hem üye olabilir hem diğer koşuları okuyabilirsiniz..

Tekrar söylüyorum. Zorlama yok! İsterseniz girin üye olun.

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
SaGoPa
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen SaGoPa »

YALAN

Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

SaGoPa yazdı:YALAN
arkadaşım yorum yapmadan önce bir dene istersen, bir çok arkadaşım bu yolla para kazanıyo

Kullanıcı avatarı
LordSebo
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen LordSebo »

Haydaa kim kazanıyo yaw. Ben 1000 kişiye mail yolladaım kazandığım para 100bin lira. 10kuruş yani.

Kullanıcı avatarı
sıfır
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen sıfır »

ref=160298 arkadaşlar bu kısmından bu sitenin bir referer sitesi olduğnu anlayabilirsiniz yani volkan abi nerden aldıysa koyan adam kendi linkini koymuş yani burda sadece LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! a deil LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! a girip üye olun...

Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

LordSebo yazdı:Haydaa kim kazanıyo yaw. Ben 1000 kişiye mail yolladaım kazandığım para 100bin lira. 10kuruş yani.
ben uğraşmak istemedim o yüzden hiç girişmedim bu işe ama arkadaşın kasasında 7,5 ytl gördüm hiç yoktan iyidir
mythbuster yazdı:arkadaşlar bu kısmından bu sitenin bir referer sitesi olduğnu anlayabilirsiniz yani volkan abi nerden aldıysa koyan adam kendi linkini koymuş yani burda sadece LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! a deil LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! a girip üye olun...
belkide bu volkanın linkidir? ama benim bi bilgim yok haaa...

Kullanıcı avatarı
LordSebo
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen LordSebo »

100 Ytl olmadan vermiyolar işte burası kötü. oda baya binlerce email demek.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Yok ya siz boşverin bende bir hevesle üye olduydum. Sonra düşündüm saçma Google adsense den bile kaç aydır doğru dürüst para kazanamadım. Küfreder gibi 3-4 dolar birikitor.Kendim tıklasam hesap kapanıyor ne yapacaz bilmem..
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
rapçi
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen rapçi »

yav de get hepisi yalan onların düzmece gardaaaaş bunların hepsi dürzülerin eline düşüyosunuz sizi oynatılyolar inanmayın kazıklıyolar sözlerim burdakilere değil hemen üstlerin ealınmasınlarrrrr....... oksssss kokkkss
o kadar maile tıkla vardiği paraya bak işim yoktuda bütün günlerimi aylarımı onlar için harcayım....................

Kullanıcı avatarı
forumkurdu
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen forumkurdu »

Bi denicem bAkAlım olAcak mı? :yuh: :yuh: :yuh: