"Sinem Canyudumu ifşa ediyorum yazıklar olsun" Gerçeği

İnternetle ilgili sorunlarınız, aradıklarınız...
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

"Sinem Canyudumu ifşa ediyorum yazıklar olsun" Gerçeği

Mesaj gönderen VSaBaH »

Resim

"Sinem Canyudumu ifşa ediyorum yazıklar olsun" Virüsü

?
  • Son günlerde her profilde, sayfada ve grupta sıkça gördüğünüz bu paylaşımı merak mı ediyorsunuz?
  • Sinem Canyudumu ifşa ediyorum yazıklar olsun...resimlere küçükler bakmasın #‎sinemcanyudumifsa
    isimleri altında paylaşılan şeyler nedir anlam veremiyor musunuz?

İşte cevabı;

X
Son günlerin en tehlikeli ve önlenemez virüslerinden biriyle karşı karşıyasınız.
Kesinlikle ama kesinlikle söz konusu mesajlardaki hastaglare ve linklere tıklamayınız.

Kurtulmak için ne yapılabilir?
 !
Hemen hesabınızdaki uygulamaları kontrol edin. Bilmediğiniz ve size yabancı gelen uygulamalar varsa kaldırın. Bilmediğiniz sayfalar ve gruplara üyeliğiniz varsa iptal ediniz. Ve varsa iyi bir virüs programıyla bilgisayarınız taratınız.

AYRINTILAR İÇİN BAŞLIĞI TAKİP EDİNİZ.
ÇÖZÜM YOLLARI ARAŞTIRILACAKTIR!

Anahtar Kelimeler:
Sinem Canyudumu ifşa ediyorum yazıklar olsun nedir, Sinem Canyudumu ifşa ediyorum yazıklar olsun nasıl temizlenir, Sinem Canyudumu ifşa ediyorum yazıklar olsun ne demek, Sinem Canyudumu ifşa ediyorum yazıklar olsun virüsü, Sinem Canyudumu ifşa ediyorum yazıklar olsun gerçeği, Sinem Canyudumu ifşa ediyorum yazıklar olsun ne anlama geliyor, Sinem Canyudumu ifşa ediyorum yazıklar olsun bilen var mı?

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim