İnternette Özgürlük?

İnternetle ilgili sorunlarınız, aradıklarınız...
Kullanıcı avatarı
Awesomeduty
Aktif Üye
Aktif Üye

İnternette Özgürlük?

Mesaj gönderen Awesomeduty »

Arkadaşlar biliyorsunuz ülkemizde internete habire yasaklar konuyor, ve benim harbiden artık canıma tak etti yav :/ Ofiste bilgisayarlardan anlayan bir arkadaş var ona sordum ne yapabiliriz diye, birkaç VPN hizmeti önerdi ama onların hepsi paralıymış :/ Ücretsiz bir proxy yazılımı yükledim ikinci gününde bilgisayara virüs girdi. Şimdi durumu hallettim ama nasıl yapsam bilemiyorum. Aranızda hiç VPN yazılımı kullanmış olan var mı? Ofisteki arkadaş PureVPN varmış onu önerdi, deneyimi olan var mı?

Kullanıcı avatarı
gunz
Acemi Üye
Acemi Üye

İnternette Özgürlük?

Mesaj gönderen gunz »

bir ara bu vpn hizmeti televizyonlara bile çıktı, twitter yasaklandığı zaman, üstelikte yerli bir hizmetti ama unuttum, ben lazım olunca "open vpn" kullanıyorum çokta başarılı ama 100 mb. limiti var, google chrome eklentisi ZenMate chrome eklenti olarak kuruluyor "hotspotshield" gene vpn uygulaması ve program olarak kuruluyor, ama tamamen ücretsiz vpn hizmeti varmıdır araştırmak lazım.

Kullanıcı avatarı
vassapyo
Aktif Üye
Aktif Üye

İnternette Özgürlük?

Mesaj gönderen vassapyo »

Evet gunz da çok iyi anlatmış durumu, ben de geçtiğimiz aylarda bu konuyu baya bir araştırmıştım, Hotspot falan bir yere kadar aslında çünkü hem aşırı yavaşlatıyor, hem habire reklamlar araya giriyor falan, neredeyse kaçmaya çalıştığımız yasakların kendisi kadar sinir bozucu. Ben araştırdım en sonunda PureVPN kurmaya karar verdim, ve ne diyeyim işte tam istediğim buymuş. Hiç fena değil gerçekten, en güzel şeyi sürpriz oldu bu, bir hesaptan 5 cihaz birden bağlanabiliyor. Telefonum için de aplikasyonu falan varmış, tavsiye edebilirim.

Kullanıcı avatarı
kavazaki
Aktif Üye
Aktif Üye

İnternette Özgürlük?

Mesaj gönderen kavazaki »

google chrome da zenmate eklentisini tavsiye ederim vpn özelliğini tarayıcıdan çalıştırıyoruz 4 farklı ülkeden giriş yapabiliyorsun

Kullanıcı avatarı
CyBeRPrenS
Acemi Üye
Acemi Üye

Re: İnternette Özgürlük?

Mesaj gönderen CyBeRPrenS »

Google Chrome için ultrasurf eklentiside çıktı kullanabilirsiniz. LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!