Metallica, 27 Temmuz'da Türkiye'de konserin biletleri 14 Nis

Müzikle ilgili aradıklarınız(Bu bölümde telif hakları yasasından dolayı MP3 ve video klip yoktur)
Kullanıcı avatarı
sıfır
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Metallica, 27 Temmuz'da Türkiye'de konserin biletleri 14 Nis

Mesaj gönderen sıfır »

Grubun resmi sitesin de yapılan açıklamaya göre doğrulamış olduğum bu bilgiyi size aktarmak isterim.

Beşiktaş İnönü Stadyumu idi, son açıklama ile etkinliğin yapılacağı yer değiştirildi. Yeni mekan Galatasaray, Ali Samiyen Stadyumu olarak kararlaştırılmış.

Konser tarihi ve bilet satış tarihide kesinleşmiş durumda. Biletlerin satışa çıkacağı tarih 14 Nisan Pazartesi, saat 11:00 itibariyle Biletix'te bizlerle birlikte olacak. Konser tarihin de ise bir değişiklik söz konusu değil. Belirttiğim gibi 27 Temmuz'da yapılacak.

Ayrıca bir müjde daha vermek isterim. Metallica'ya dünya turnesi kapmasında eşlik edecek gruplar Down ve The Sword olarak belirlendi. Ülkemizde de Metallica'nın alt grubu olarak, Down ve The Sword efsanevi gruptan önce canlı performanslarını sergileyecekler.

Bilet fiyatları ve etkinlik detayları 14 Nisan günü bu haber içeriğin de olacak. Gözünüzü bizden ayırmasanız iyi olur :)

Alıntıdır.
Şimdi de benden olan kısım :D ;

bilet fiyatları belirlendi...

Metallica'nın resmi sitesinde yapılan açıklamaya göre oturma planı ve ücretlerini okumaya devam ederseniz göreceksiniz

Resim

350,00 YTL FRONT STAGE (ÖN SAHNE)
150,00 YTL VIP (V.I.P)
85,00 YTL PITCH STANDING (SAHA İÇİ)
90,00 YTL NUM./CLOSED TRB. (KAPALI TRİBÜNDE MAVİ RENKLİ KISIM)
75,00 YTL NUM./CLOSED TRB. (KAPALI TRİBÜNDE KIRMIZI RENKLİ KISIM)
50,00 YTL NEW OPENED TRB. (YENİ AÇIK)

Benim Yorumum:

Bu konser gerek ışıklandırma gerekse daha büyük sahne ile tam metallica tarzı olacak... Ben bu konser için para biriktirmeye başladım 14 Nisan Pazartesi, saat 11:00'den önce BiletiX'in önündeki kuyruğu düşünebiliyorum ki bende o kuyruğun halkalarından biri olacağım...

Kullanıcı avatarı
asi_kis
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen asi_kis »

ne gsl.. metalica gerçekten başarı bir grup :D

Kullanıcı avatarı
Rasheghra
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen Rasheghra »

Sahne önümü alsam sahne içimi acep.Hiç vip alıp yandan sahneyi göresim yok :)