Funda Arar'ın Yeni Albümü: Zamanın Eli

Müzikle ilgili aradıklarınız(Bu bölümde telif hakları yasasından dolayı MP3 ve video klip yoktur)
Kullanıcı avatarı
Veda
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen Veda »

Resim

Zamanın Eli

Bugüne kadar yaptığı 6 albümle müzikseverlerin gönlünde taht kuran Funda Arar "Zamanın Eli" isimli yeni albümünü tamamladı. Yepyeni şarkılarıyla dinleyenlerin karşısına çıkmaya hazırlanan Funda Arar'ın müzik direktörlüğü kendisi gibi müzisyen olan eşi Febyo Taşel üstlendi. Toplam 13 şarkının bulunduğu albümde söz ve müziği sanatçıya ait olan 2 şarkı bulunuyor.

Yorumcu kimliğinin yanı sıra söz ve besteleriyle de göreceğimiz Funda Arar bir şarkının müziğini de eşi Febyo Taşel'le birlikte yaptı. Albümde Burcu Tatlıses Günay Çoban Saro Secikyan Selahattin Sarıkaya Müfide İnselel gibi önemli söz yazarı ve bestecilerin yanı sıra Hürriyet Gazetesi Kelebek Yazarı Onur Baştürk'e ait bir şarkı da bulunuyor. ZAMANIN ELİ adlı albümün ilk klibi sözü Burcu Tatlıses'e müziği Febyo Taşel'e ait olan "Senden Öğrendim" adlı şarkıya çekilecek.

Sanatçı yeni albümü ile ilgili şunları söyledi; "Uzun bir süredir bu albüm için stüdyodaydık. Çok keyifli bir albüm olduğunu düşünüyorum. Bu albümde dinleyiciler farklı soundlarla beraber klasik Funda Arar ve yepyeni Funda Arar'ı birlikte görebilecekler. Umarım hazırlarken benim aldığım keyfi onlarda dinlerken alırlar..."

Funda Arar - Zamanın Eli

Durulmalı
Geceler
Ateş Düştüğü Yeri Yakar
Ağlasam Duymaz
Külkedisi
Aslında
Sensizlik
Aşk İçin İki Kişi Gerekmez
Geçmez Yara
Aşk
Zamanın Eli
Yak Gel
Senden Öğrendim

Kullanıcı avatarı
swashbuckler
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen swashbuckler »

Çok güzel bir albüm,birkaç gündür sürekli dinliyorum.Funda Arar aslında "sahne" yorumcusudur,umarım burda konser verir ve canlı dinleme fırsatını bir defa daha yakalarım.

Kullanıcı avatarı
Veda
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen Veda »

swashbuckler yazdı:Çok güzel bir albüm,birkaç gündür sürekli dinliyorum.Funda Arar aslında "sahne" yorumcusudur,umarım burda konser verir ve canlı dinleme fırsatını bir defa daha yakalarım.

Ya ben hala dinleyemedim ama meraktan çatlıyorum...

Kullanıcı avatarı
Veda
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen Veda »

İndiriyorum, nihayet dinleyebileceğim.
Ohh ohh... :hoba: :hoba: :hoba: