Toygar Işıklı 'Sonunda' Albümlendi!

Müzikle ilgili aradıklarınız(Bu bölümde telif hakları yasasından dolayı MP3 ve video klip yoktur)
Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Resim
Önce "Yaprak Dökümü", "Ezel", "Aşk-ı Memnu" gibi dizilerin müziklerinin starı oldu, şimdi sıra sahnelerde.

Önce dizi müziklerinin starı oldu, şimdi sıra sahnelerde.

"Yaprak Dökümü", "Ezel", "Aşk-ı Memnu", "Menekşe ile Halil" ,"Samanyolu" ve "Dudaktan Kalbe" gibi televizyonlarda izlenme rekorları kıran dizilerin efsane müziklerine imza atarak müzikseverlerle buluşan ve bu alanda çok büyük bir hayran kitlesine sahip olan Toygar Işıklı, şimdide merakla beklenen ilk solo albümü "Sonunda" ile 'sonunda' müzikseverlerin karşısına solist kimliği ile çıktı.

Fenomen olan diziler için en can alıcı sahnelerde hepimizin içine işleyen müzikleri ile hemen her gece evlerimize konuk [Kalpleri topla, 2 milyon TL bonusu kaçırma!] olan ve dijital alanda müzikleri en çok indirilen sanatçılardan biri olan Toygar Işıklı , hayranlarından gelen yoğun istekleri kıramadı ve ilk solo albümü "Sonunda" 10 Haziran Perşembe günü Sony Music etiketiyle müzik marketlerdeki yerini aldı.

"Sonunda" ile televizyondan sonra müzik dünyasına da damgasını vurmaya hazırlanan Toygar Işıklı'nın 17 parçadan oluşan albümü daha önce "Yaprak Dökümü", "Samanyolu" , "Menekşe ile Halil" ve "Dudaktan Kalbe" dizilerinde kullanılan şarkılarının yepyeni sözleri ve aranjeli versiyonlarının yanı sıra daha önce hiçbir yerde duymadığınız yeni şarkılarından oluşuyor.

Çağın Bodur ve Toygar Işıklı, imzalı "Sen Eşittir Ben" şarkısına çekilen "Sonunda" albümünün ilk video klibi önümüzdeki günlerde müzik kanallarında yayınlanmaya başlayacak.