Nokia Super Sound 2006

Müzikle ilgili aradıklarınız(Bu bölümde telif hakları yasasından dolayı MP3 ve video klip yoktur)
Kullanıcı avatarı
MaviGitar
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Nokia Super Sound 2006

Mesaj gönderen MaviGitar »

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! Bu sene ikincisi düzenlenen amatör müzik yarışması nss 06 ya bende grubumla katıldım. ilgilenen bütün arkadaşlara burdan duyuruyorum. Grubumuzun adı ''KOD'' parça dı ise ''Yan Sen De''. (KOD - Yan Sen De) oylamalar 4 aşamadan oluşuyor. ilki bu ay sonunda biticek olan halk oylaması.(eylül 2006 sonu ilk oylama sona ericek) bu ay sonunda yarışmada ilk 100 belli olacak. oy vermek için bütün gerekli bilgiler sitede belirtilmiştir. ama ben kısaca tekrar edeyim. çok kısa bir üyelik işlemi var. isim-soyisim ve mail adresini girip üye olabiliyorsunuz. 10 sn nizi almıyor. mail adresinize hemen o sırada gelen linke tıklayarak aktif hale gelen üyelikle hemen oy kullanabilirsiniz(aktif etmek için gelen mail junk mail e takılabiliyor aklınızda bulunsun). oy kullanma mantığıda şu şekilde ''ilk 10 listem'' kısmına 10 şarkı ekliyorsunuz listeden. ve o listenin içinde bizde varsak bize oy vermiş oluyorsunuz. ilk 10 listesinde 10 isim olması şart aksi taktirde listeniz geçersiz sayılıyor.

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

mail adreslerimizi yukarıda belirttim. ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

vokal___________ Aslıhan Hilal uyar
elektro gitar____ Salih Bal
elektro gitar____ Arda Kefeli
klavye_________ Ozan Işkın
davul__________ Mustafa Yıldırım
bass__________ Önder Işkın

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Tabiki ne demek?? Hemen üye oluyorum..

:arrow: Biz Köstebek Forum olarak bu konu üzerinde size her türlü desteği verebiliriz..
:!: Eğer isterseniz. Bölümü anketler içersine açalım. Orda burdan daha çok ilgi görür..

Şarkılarınızı da indirip dinledikten sonra anketinizi oylarım..

İnşallah herşey gönlünüzce olur. KöstebeK Forum adına size ve grubunuza başarılar dileriz...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
MaviGitar
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

aa! :-) çok teşekkür ederim. sen öyle daha iyi olur diyorsan dediğin gibi olsun. teşekkür ederim tekrar :-) ama konu müzik bölümünde kalsın oarayada ekstra olarak anket taşınabiliyorsa daha iyi olur

Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

tarzınızı çok beğendim, tam benlik ;-) ;-) ;-) ;-) inşallah kazanırsınız

Kullanıcı avatarı
MaviGitar
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

çok teşekkür ederim :-) kazanmamız sizlerin oyları ile belli olacak....

Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

saxblue yazdı:çok teşekkür ederim :-) kazanmamız sizlerin oyları ile belli olacak....
şuan diğer 9 parça için parçaları dinliyorum ama dinlediklerim arasında sizinki kadar iyisine rastlamadım

Kullanıcı avatarı
amsy
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen amsy »

valla çok güzel müzik yapmışsınız tebrikler...ben çok beğendim...

Kullanıcı avatarı
MaviGitar
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

teşekkürler :-) oylarınızı bekliyoruz :lol: 8)

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

KÖSTEBEK FORUM'DAN KOD'A TAM DESTEK!!!

Kod adlı grubumuz için forumuzun anketler kısmında bir bölüm oluşturuldu... Oraya da göz atabilirsiniz.... ;-)

http://www.aktuelbilgi.net/viewtopic.php?t=4007,
Yalnız yukarıdaki linke tıklarsanız. Tekrar üye girişi yapmanız gerekecektir..
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim