Klipler Buraya

Müzikle ilgili aradıklarınız(Bu bölümde telif hakları yasasından dolayı MP3 ve video klip yoktur)
Kullanıcı avatarı
hcetin1987
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Klipler Buraya

Mesaj gönderen hcetin1987 »

Sitemizde klip mp3 yayınlamak yasak aslında.Nedeni ise korsanı engellemek,sanatçıların hakkını yememek.Ama bir sanatçının kendi sitesinde tanıtım amaçla kliplerini yayınlaması bu engeli kaldırır sanırım.Bu klipleri burada yayınlasak ne yasaları çiğnemiş oluruz ne de emeğe saygısızlık yapmış oluruz.Zaten tanıtım amaçlı olduğu için sanatçıya da destek olmuş oluruz.Varsa bildiğiniz sanatçının kendi sitesinden linkleri buraya koyabilirsiniz.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mustafa Yıldızdoğan
El Bilsin
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Mustafa Yıldızdoğan'dan daha fazla klip ve bilgi için Mustafa Yıldızdoğan resmi internet sitesine bakabilirsiniz

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Vay be bu şekilde klip yayınlamaya can kurban... :D

HİÇBİR SAKINCASI YOKTUR!!! hcetin1987 devam et!! ;-)

Bulursam ben de koyarım.
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
hcetin1987
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Eyvallah adminim.

Kullanıcı avatarı
sıfır
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen sıfır »

VSaBaH yazdı:Vay be bu şekilde klip yayınlamaya can kurban... :D

Bulursam ben de koyarım.

e kardeş ha adamın kendi sitesinden tanıtım olsun die indirmişiz ha onu uploadlamışız koymuşuz ne fark war ki o zmn klip paylaşımının açılması gerektiği sonucu çıkıo dolaylı olarak

Kullanıcı avatarı
hcetin1987
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

mythbuster yazdı: e kardeş ha adamın kendi sitesinden tanıtım olsun die indirmişiz ha onu uploadlamışız koymuşuz ne fark war ki o zmn klip paylaşımının açılması gerektiği sonucu çıkıo dolaylı olarak
Bu şekilde paylaşımı açmış olduk zaten ama paylaşım yaparken yasal sitelerden faydalanıyoruz.Aynı şeyi biz upload etsek yasal olmayan bir şey yapmış oluruz.
Yani amaç paylaşımı engellemek değil,sahibinin de paylaşılmasını istediği klipleri paylaşmaktır.Bize düşen de meraklısına bildirmek.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

mythbuster yazdı:
VSaBaH yazdı:Vay be bu şekilde klip yayınlamaya can kurban... :D

Bulursam ben de koyarım.

e kardeş ha adamın kendi sitesinden tanıtım olsun die indirmişiz ha onu uploadlamışız koymuşuz ne fark war ki o zmn klip paylaşımının açılması gerektiği sonucu çıkıo dolaylı olarak

mythbuster bak haklısın ama sana şöyle söyleyim. Önceden biz tüm klipleri ya rapidshare yada başka bir upload&download sitesinden indiriyorduk...Bu çok sakıncalı..
Az önceki koyduğumuz video klip, sanatçının sitesinden ücretsiz olarak dağıtlıyor. Herhangi bir ücrete tabi tutulmuyor. Herhangi bir uyarı yapılmıyor. Sen bunu kaynak belirtip indirebilirsin, belki senin belirttiğin kaynak sayesinde başka biri bu siteyi ziyaret edecek ve biz o siteye ziyaretçi kazandırmış olacağız..

Ama yine de gönlün rahat olsun. Çünkü onlarla irtibata geçtim. Sonuncu sana da bildiririm..%90 izin verirler ;-)
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim