Formumuzda gezerken radyo dinlemek ister misiniz?

Müzikle ilgili aradıklarınız(Bu bölümde telif hakları yasasından dolayı MP3 ve video klip yoktur)
Kullanıcı avatarı
hcetin1987
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Formumuzda gezerken radyo dinlemek ister misiniz?

Mesaj gönderen hcetin1987 »

Formumuzda radyo dinlemek güzel olur diyorsanız yorumlarınızı ve oylarınızı esirgemeyin lütfen.Sesimizi adminimize duyuralım da bir şeyler yapsın :-)

Kullanıcı avatarı
hcetin1987
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen hcetin1987 »

Ben ilk oyu verdim şimdi sıra sizde.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Ben zaten forumun anasayfasını güzelleştirmek için çalışmalar yapıyorum.. Yakında görürsünüz.. Bu radyo işi benim de kafama yattı aslında....sağol hcetin1987 ;-)
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
sıfır
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen sıfır »

radyodan çok kayıtlı yada mp3 leri oynatalım ve ben bunu istiorum çünki dinlediği her müziğe hayran olduğum biri war amsy onun bu işi yapacağını düşünüorum onun arşivinin üstüne arşiv tanımıom + zati web masterlik de yapıo onun içinde hem değişiklil olur hemde foruma katkısı olur

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

mythbuster yazdı:radyodan çok kayıtlı yada mp3 leri oynatalım ve ben bunu istiorum çünki dinlediği her müziğe hayran olduğum biri war amsy onun bu işi yapacağını düşünüorum onun arşivinin üstüne arşiv tanımıom + zati web masterlik de yapıo onun içinde hem değişiklil olur hemde foruma katkısı olur

Kesşke öyle birşey yapmayı kabul etse...

Süper olur..
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
sıfır
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen sıfır »

istersen bi mail atayım

Kullanıcı avatarı
amsy
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen amsy »

iyide güzel insan mythbuster, benim arşivi nasıl burada yayınlayabilirim ki...benim bildiğim bir radyo scripti vardı alman bir sitenin ... sen ne dinlerken, başkasının onu dinleyebileceği...onun haricinde ne yapabilirim bilmem...

yok varsa öle bildiğiniz bir dj scripti paylaşın yapayım...

Kullanıcı avatarı
Kenshin Himura
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen Kenshin Himura »

bence çok iyi olurdu bi düşünülsün derim.bence radyo kullanılsın çünkü kayıtlı mp3 vs kullanılırsa herkesin beklentisi karşılanmaz gibi gelio bi kişiye baglı olmamalı

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Kenshin Himura yazdı:bence çok iyi olurdu bi düşünülsün derim.bence radyo kullanılsın çünkü kayıtlı mp3 vs kullanılırsa herkesin beklentisi karşılanmaz gibi gelio bi kişiye baglı olmamalı

Çok haklısın.. Ya ben aslında buldum birşeyler ama çok ufak bir sorun var onu halledemiyorum.. bir hallediyim var ya süper olacak...
 !

Resim

Kullanıcı avatarı
Kenshin Himura
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen Kenshin Himura »

nasıl bişey biraz açıklayabilir misin?