Grup Kavakyeli - Bugün Cumartesi [Yepyeni bir Grup..!]

Müzikle ilgili aradıklarınız(Bu bölümde telif hakları yasasından dolayı MP3 ve video klip yoktur)
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Grup Kavakyeli - Bugün Cumartesi [Yepyeni bir Grup..!]

Mesaj gönderen VSaBaH »

Grup Kavakyeli - Bugün Cumartesi

Arkadaşlar işte size yepyeni bir grup...!

GRUP KAVAKYELİ

Bugün Cumartesi adlı parçasıyla müzik piyasasına iddialı bir giriş yapan Salih Yılmaz adlı arkadaşımız kısa süre içersinide iyi işler başarabileceğe benziyor..

Ben bizzat kendisini tanımıyorum ama sınıfımızdan bir arkadaşımızın bu parçayı bana dinletmesi üzerine ben de sizinle paylaşmak istedim.. Bana göre kaliteli bir sese sahip... Sizde parşayı indirip dinleyebilirsiniz...Umarım iyi işler başarır..

:!: Parçayı aşağıdaki linklerden herhangi birinden bilgisayarınıza indirip dinleyebilirsiniz..

:arrow: LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

:arrow: LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Grubun Resmi Web Sitesi [ LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! ] [Henüz Yapım Aşamasında...]

Yorumlarınızı bekliyorum... Anketimizi de oylayabilirsiniz...

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
büşra
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen büşra »

evet sesi çok güzel bende beğendim pylşm için tşklr Volkan abi

Kullanıcı avatarı
LaZKoPat
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen LaZKoPat »

ben salihi çok uzun zamandır tanıyorum.arkadaşım diye demiyorum sesi bence çok güzel.Bu şarkının söz ve bestesi ona ait.Hatta şarkıyı yazdığı anı bile hatırlıyorum.Bence salih ilerde iyi biyere gelecek sese sahip.!!!

Kullanıcı avatarı
Oncura
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen Oncura »

Arkadaşlar ben Salih yorumlarınız için teşekkürler İnşallah daha güzel çalışmalarla karşınızda olacağız..Sitemiz şuan da ypım aşamasında gelişmelerden sizleri haberdar edeceğiz..Ayrıca moderatörlere teşekkür ederim.....

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Salih forumumuza üye olduğun için teşekkür ederiz.. Inanıyorum ki iyi yerlere geleceksin.. Sitenizin açılmasına hız verseniz iyi olur çünkü en iyi tanıtımı kendi sitenizde yapabilirisiniz...

Köstebek Forum olarak arkanızdayız...!
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
serşen
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen serşen »

elevit ağıtını nerden dinleyebiliriz.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

serşen yazdı:elevit ağıtını nerden dinleyebiliriz.

Kardeş öncelikle forumumuza hoşgeldin.

Elevit Ağıtı derken nasıl yani? Grup Kavakyeli'nden mi istiyorsun o parçayı, eğer öyle ise kendileriyle irtiabata geçmen gerekecek bizim bir bilgimiz yok!
 !

Resim

Kullanıcı avatarı
LaZKoPat
Acemi Üye
Acemi Üye

volkan naber

elevit ağıtı biliyomda hangisini diyon bi sözlerini yaz biraz

Kullanıcı avatarı
LaZKoPat
Acemi Üye
Acemi Üye

salih demiyo onu volkan :)

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Erdem ben istemiyorum o parçayı! serşen, isimli bir arkadaş istemiş sanırım...
 !

Resim