barış akarsuya bjk tan pankart

En güncel haberler burada....
Kullanıcı avatarı
FB Rh (+)
Forumun Abisi
Forumun  Abisi

barış akarsuya bjk tan pankart

Mesaj gönderen FB Rh (+) »

Beşiktaşlı Taraftarlardan Barış Akarsu'ya Pankartlı Destek

Resmi büyütmek için tıklayın Yoğun Bakımda Yaşam Mücadelesi Veren Barış Akarsu'ya Destek Olmak Amacı ile Dün Gece Şarkıcının Kaldığı Hastaneye Gelen Beşiktaşlı Bir Grup Taraftar, Bu Akşam da "Kalbiniz Seninle" Yazılı Bir Pankartla Hastaneye Geldi.

Yoğun bakımda yaşam mücadelesi veren Barış Akarsu'ya destek olmak amacı ile dün gece şarkıcının kaldığı hastaneye gelen Beşiktaşlı bir grup taraftar, bu akşam da "Kalbiniz seninle" yazılı bir pankartla hastaneye geldi.

Beşiktaşlılar Derneği Bodrum Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Ramazan Aydınlı ve bir grup taraftar, akşam saatlerinde Bodrum Çarşı imzalı, "Kalbimiz seninle" yazılı ve ortasında Barış Akarsu'nun posterinin bulunduğu dev bir pankartla hastaneye geldi. Alkışlar eşliğinde "Barış Akarsu duy bu sesi, kanadınla uçur bizi" diye sevgi gösterisinde bulunan grup, "Bizim desteğimizle o yaşayacak. Onu çok seviyoruz" dediler. Grup içinde bulunan Ramazan Aydınlı'nın 11 yaşındaki oğlu Görkem de, şirin bir eda ile, "Barış

ağabey için geldim. Çok iyi, iyi Beşiktaşlı, onu çok seviyorum. Öptüm" dedi. Hastane bahçesinde yine güzel bir atmosfer oluşurken, saatlerdir yoğun bakımdaki sanatçının durumu hakkında güzel haber gelmesini ümitle bekleyen ancak uykusuzluk ve yorgunluktan bitkin düşen sanatçının yakınları ve hayranlarının da bir nebze olsun yüzleri gülümsedi.

Bu arada Beşiktaşlı taraftarlar hastaneye her akşam geleceklerini söyledi.