AKP'nin adayı Gül

En güncel haberler burada....
Kullanıcı avatarı
Fatma Anne
Forum Annesi
Forum Annesi

AKP'nin adayı Gül

Mesaj gönderen Fatma Anne »

ANKARA (İHA) - AK Parti'nin en güçlü cumhurbaşkanı adayı Abdullah Gül, yarın muhalefet partilerinin nabzını tutmak amacıyla tura çıkacak. Gül, muhalefet turunun ardından kesin kararını yarın kamuoyuna açıklayacak.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleştirilen Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısı sona erdi. AK Parti Genel Merkezi'nde gerçekleştirilen toplantı yaklaşık 2 saat 45 dakika sürdü. Toplantıya kurul üyesi olmadığı halde Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül de 45 dakika kadar katıldı. Kurul, partinin en güçlü köşk adayı olan Abdullah Gül'ün yarın muhalefet partilerini ziyaret etmesine karar verdi.

Abdullah Gül MYK toplantısında alınan karar doğrultusunda yarın muhalefet turuna çıkacak. Gül'ün bu çerçevede CHP, MHP, DTP ve DSP'den randevu talebinde bulunduğu öğrenildi. Gül'ün randevu talebine ilk cevap MHP'den geldi. Gül, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi yarın saat 11.30'da MHP Genel Merkezi'nde ziyaret ederek, destek isteyecek. MHP lideri Bahçeli, daha önce Gül'ün aday olması halinde TBMM Genel Kurulu'nda hazır bulunacağını açıklamıştı.

Gül, muhalefet turunun ardından köşke aday olup olmadığını bir basın toplantısı düzenleyerek kamuoyuna açıklayacak

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Ben Abdullah Gül'ün Cumhurbaşkanı olacağından asla ümidi kesmemiştim zaten.

AKP gücünü kaybetmedi hatta güç kazandı bu yüzden AKP istemediği sürece aday değişmez ve bence büyük ihtimalle Abdullah Gül Cumhurbaşkanı olur...

MHP'nin tavrı önemli tabiki....
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
Fatma Anne
Forum Annesi
Forum Annesi

bence geç kalındı bile... Gül Gibi Cumhurbaşkanı!
En son Fatma Anne tarafından 14 Ağu 2007 [ 01:01 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
feraze_622
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen feraze_622 »

bencede ya ben çok istiyorum Abdullah GÜL'ün Cumhurbaşkanı olmasını inşallahda olur.

Kullanıcı avatarı
Fatma Anne
Forum Annesi
Forum Annesi

CHP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Özyürek yaptığı basın açıklamasında, CHP'nin genel kurula girmeyeceğini ve Abdullah Gül Cumhurbaşkanı seçilirse kendisiyle zorunlu haller dışında görüşmeyeceklerini, hatta Cumhuriyet Resepsiyonu'na ve yurtdışı gezilerine katılmayacaklarını açıkladı.

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Abdullah Gül'ün Cumhurbaşkanı olmasını çok isterim İnş Da olucak =D>

Kullanıcı avatarı
msdmr40
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen msdmr40 »

şimd iden hayirli olsun diyorum ben

Kullanıcı avatarı
drowningpool
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen drowningpool »

ülkemiz için en hayırlısı kimse o gelsin..

gerçi artık abdullah gül olacağı neredeyse kesinleşti..
inşallah hayırlı olur :fikir: :ok: :?: :!: :üzülme: