Pkk köyünü Basan türk askeri 8 askerimizi kurtardı.

En güncel haberler burada....
Kullanıcı avatarı
Uyus
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Pkk köyünü Basan türk askeri 8 askerimizi kurtardı.

Mesaj gönderen Uyus »

Pkk köyünü Basan türk askeri 8 askerimizi kurtardı. =D>

Kullanıcı avatarı
$EI-IZAI)E
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen $EI-IZAI)E »

Şükürler olsun... Beklenende buydu zaten.... Bu sevinçli haber için teşekkürler... Son günlerdeki en güsel haberdi...
:ok: Bunun için 1000 kfl senindir...

MEHMETÇİKLERİMİZ VATAN TOPRAKLARINA HOŞGELDİNİZ...
En son $EI-IZAI)E tarafından 29 Eki 2007 [ 22:15 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
Uyus
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen Uyus »

Aynen Öyle Önce Ailelerinin Soınrada Bütün Milletimizin Gözü Aydın

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Arkadaşlar her olayda bir hayır vardır derler ya işte tam öyle oluyor...!

30 askerimiz şehit oldu, onların mekanı cennet olsun. Allah'tan rahmet diliyorum. Bu üzücü olaylardan sonra o kadar güzel gelişmeler oluyor ki gerçekten çok ilginç bir durum sözkonusu... Gerek askeri açıdan olsun, gerek siyasi açıdan olsun, gerekse sosyal açıdan olsun Türk milleti kenetlenmiş durumda. Askerlerimiz aslanlar gibi dağdaki itleri avlarken, başımızıdakilerde artık kavga etmeyi bırakıp birlik olmaya başladılar. "Sokaklarda Kürt, Türk kardeştir, PKK kalleştir" sloganları duydukça durumun daha da iyi yerlere geleceğine inanır oldum...

Her işte bir hayır vardır! Önemli olan olumsuzluklar karşısında umudu asla kaybetmemektir...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
son_barikat
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen son_barikat »

oh be şükürler olsun duyduğum en iyi haber bu

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Uyus, kaynağı bizimle paylaşır mısın? Böyle bir habere başka bir yerde rastlamadım da. Detaylı bir şekilde bilgilenmek istiyorum.

Şimdiden teşekkürler...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
AsilKan
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen AsilKan »

kararlı olduktan sonra bu ülkenin yapamayacağı şey yok. bunun ortaya tekrar çıkması çok hoş. allah analarına kavuştursun..