Askerlerimiz serbest bırakılmadı :(

En güncel haberler burada....
Kullanıcı avatarı
Uyus
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Askerlerimiz serbest bırakılmadı :(

Mesaj gönderen Uyus »

:( ''Askerlerimiz serbest bırakılmadı'' :(

Fatih Altaylı'nın "PKK 8 askerimizi serbest bıraktı" iddiasını İçişleri Bakanlığı yalanladı.

İçişleri Bakanı Beşir Atalay, terör örgütünün elinde olduğu öne sürülen askerlerin serbest bırakıldığı yönündeki iddiaları yalanladı. Atalay, "Biz de isteriz ama maalesef böyle bir şey yok" dedi.

İçişleri Bakanı Atalay, Ankara'da düzenlenen, yerel yönetimlerle ilgili konferansa katıldı. Salona girişinde gazetecilerin sorularını yanıtlayan Atalay'a 8 askerin serbest bırakıldığı yönündeki iddialar soruldu. İddiayı kesin dille yalanlayan Atalay, "Biz de isteriz ama maalesef böyle bir şey yok, o yönde gelişme yok" dedi. Atalay, herhangi bir pazarlık olup olmadığıyla ilgili soruyu da "pazarlık söz konusu değil" diye yanıtladı.

Hakkari'de 12 askerin şehit olduğu çatışmanın ardından terör örgütünün elinde olduğu öne sürülen 8 askerin serbest bırakıldığı yönündeki iddialar dün bazı internet sitelerinde yayınlanmıştı. Ankara'da, dün akşam bu iddiaların doğruluğu araştırılmış ancak somut bilgi edinilememişti.

Kullanıcı avatarı
zuzum1
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen zuzum1 »

Allah kahretsin yalan bir haberle nasıl bizi avutuyorlar.Nerde bu devlet büyükleri neden kurtarmıyorlar yazık askerlere

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Bende dün forumumuzdan öğrenmiştim bu haberi ancak ne gazete de ne televizyonda ne de internette böyle bir habere rastlamamıştım. Haberin doğru olmasını gerçekten çok isterdim ama maalesef yalan çıktı.

Hayırlısı Olsun!
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim