Leman'da son Erdoğan kapağı

En güncel haberler burada....
Kullanıcı avatarı
idealist
Acemi Üye
Acemi Üye

Leman'da son Erdoğan kapağı

Mesaj gönderen idealist »

Erdoğan'ın 'bugüne kadar batını ahlaksızlığını aldık' açıklaması mizah dergisi Leman'a işte böyle kapak oldu

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın, geçen hafta Milli Eğitim Bakanlığı Şura Salonu’nda yurt dışında lisansüstü öğrenim görmek üzere gönderilen öğrenciler için düzenlenen törende yaptığı konuşma gündeme damgasını vurmuştu.
Çeşitli kesimlerin tepkisine neden olan açıklaması Leman'ın gözünden de kaçmadı

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

dergi bence kapanma cezası yer çok ağır bir kapak : ;)

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Bunlar ne yapmaya çalışıyor anlamış değilim... Eleştirinin bi dozu olur bunların ki eleştirmekten farklı birşey olsa gerek...

Konu yanlış yere açılmış LÜTFEN DİKKAT!

Taşındı...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
MTUĞRUL
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen MTUĞRUL »

karikatür değil ki yani türkiyenin başbakanına bu tür ithamlar hiç hoş değil

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

MTUĞRUL yazdı:karikatür değil ki yani türkiyenin başbakanına bu tür ithamlar hiç hoş değil

Kardeş demek istediğim buydu işte...!!! ;)

Eleştirinin bir dozu olmalı yanlış mıyım? Eleştirilen kim olursa olsun...! Ben şimdi burada birşey desem beni yağ sağcı yapacaklardı, ya solcu... Ama inanın bana orada kim başbakan olursa olsun ona bu şekilde bi davranışı hoş bulmam... Umarım bu başlık birşeylerin anlaşılması için yeterlidir...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
vampir07
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen vampir07 »

Eleştiri dozu aşılmış diyebiliriz ama derginin kapanacağını sanmam.:D

En son vampir07 tarafından 04 Şub 2008 [ 10:41 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
Uyus
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen Uyus »

Biraz Maksadı Aşmış Kapak.Ama Kapatılacağını Sanmam Lemanın Tarzı Zaten Belli.Bunun Gibi Bir Çok Kapak Ve İçeriğinde Karikatürleri Vardı.
Ayrıca Bu Tarzından Dolayıda Açılan Davaları Var.Bir Dava Daha Eklenir Hepsi Bu...

Kullanıcı avatarı
reha37
Asi Üye
Asi Üye

Mesaj gönderen reha37 »

Başbakanın sözünün ispatıdır Leman kapağındaki photoshop....

Kullanıcı avatarı
HeRa
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen HeRa »

ayıp ya Türkiye de yaşıyoruz hepimiz TÜRKÜZ sonuçta yapılan ßüyük saygısızlık!!!cezasının da agır olması gerektiğini düşünüyorum.. ister o siyasi görüşlü ol ister bu ... bu başka bi hükümet döneminde başka bir ßaşßakana yapılsa onada yakışmaz..Biz kendi ülkemizde kendi başßakanıımza böyle davranırsak diğer ülkeler nasıl davranır???