DİKKATT!!!TURKCELLden 2.bahar kampanyasi diye başlayan mesaj

En güncel haberler burada....
Kullanıcı avatarı
pardi25
Aktif Üye
Aktif Üye

DİKKATT!!!TURKCELLden 2.bahar kampanyasi diye başlayan mesaj

Mesaj gönderen pardi25 »

turkcell'in resmi sitesinçağrı merkesini arayıp sorun arkadaşlar..
yok böyle kampanya.

32 mesaj gelmiş bu sanah itibariyle...
Hay allahım ne kadar süzme var ya.. Rehberindeki kişiler dolunca kafadannumara sallayıp gönderenler bile var.. (bana bir sürü tanımadığım numaradan geldi.)

Ha bi de şu var. Eğer böyle birşey varsa turkcell mesajların içeriğini okuyor demektir..

Ben o mesaj yerine 25 defa "turkcellin a...a koyyim" diye mesaj gönderenler bile oldu.. Yine kazanırım belki diye.
düşmeyin buna trkcll adama bedava verir mide öle bi kampanya yok.!

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

pardi25, gerçekten çok teşekkürler... Yerinde ve faydalı bir paylaşım oldu. Bende çoğu arkadaşımda buna rastladım. Bir Turkcell abonesi olmadığım için rahatım ama arkadaşlarımı uyarmaya çalışırım...

+100 KFL

Bu konuyu tüm üyelerimize duyurmalıyız...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Bu mesaja sakın inanmayın!

Dolandırıcılar devrede! Cep telefonlarına Turkcell'den geldiği iddia edilen bir mesaj bir çok kişinin canını yaktı.

Cep telefonlarına Turkcell'den geldiği iddia edilen bir mesaj bir çok kişinin canını yaktı.

Turkcell'den gönderildiği iddia edilen mesaj da şöyle deniliyor;

"TURKCELL'den 2. Bahar kampanyası. Bu mesajı 1 saat içinde 25 kişiye gönder anında 250 kontör kazan. 5 mesajdan sonrası bedava. Daha çok gönder daha çok kazan"

Bu mesaj, yeni bir kampanya başladığını zanneden aboneler arasında hızla yayılıyor. Ancak Turkcell yetkilileri böyle bir kampanyaları bulunmadığı söylüyor. Zaten Turkcell'in resmi sitesinden yaplımış bir duyuru da yok.

ALINTIDIR
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
asi_kis
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen asi_kis »

evt baa da qeldi

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

asi_kis yazdı:evt baa da qeldi

asi_kis forumumuzda kalıcı olacak bir üyemize benziyorsun... Başlarda fazla uyarıp sıkmak istemedim ama seni biraz biraz alıştırmak gerekir diye düşünüyorum. :D Biz Köstebek Forum ailesi olarak forumumuzda Türkçe kullanımına çok özen gösteriyoruz. Türkçe bizim dilimiz, manevi bayrağımız. Türkçemize sahip çıksak iyi olmaz mı sence?

Bunla ilgili oyunumuz bile var. Hatta sen güzel bir yorum bile yazmışsın. Bu oyuna sende dahil olmak ister misin?
http://www.aktuelbilgi.net/viewtopic.php?t=11804

Bunla ilgili Temiz Türkçe kampanyamız var belki okuyup bizi desteklemek istersin ;)
http://www.aktuelbilgi.net/viewtopic.php?t=7025

İnan bana Türkçe'yi bozarak kullanmak farklılık değil, olması gereken gibi kullanmak farklılıktır ve takdire değer bir durumdur.

Beni anlayışla karşılamanı umuyorum. Biraz dene bak nasıl hoşuna gidecek gerçek Türkçe'yi konuşmak ;)

Oyun Kurallarımız Gereğince;
:turkce: baa değil bana
:turkce: qeldi değil geldi
 !

Resim