TFF Başkanı Hasan Doğan hayatını kaybetti!

En güncel haberler burada....
Kullanıcı avatarı
Fatma Anne
Forum Annesi
Forum Annesi

TFF Başkanı Hasan Doğan hayatını kaybetti!

Mesaj gönderen Fatma Anne »

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan, Bodrum'da geçirdiği kalp krizi sonucunda hayatını kaybetti.

Hasan Doğan'ın ani ölümü herkeste şok etkisi yarattı...

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan, Bodrum'da geçirdiği kalp krizi sonucunda hayatını kaybetti.

Doğan'ın, Bodrum'da öğlen saatlerinde TFF Yönetim Kurulu Üyesi Levent Kızıl ve Teknik Direktör Fatih Terim'le bir yemek yediği ve bu yemekte fenalaştığı fakat kendisinin bunun geçici olduğunu belirttiği ve dinlendiği belirtildi.

Hasan Doğan'ın akşam saatlerinde ise kalp krizi geçirdiği belirtildi.

Özel Bodrum Hastanesi yetkilileri, Hasan Doğan'ın 19.00 sıralarında hastaneye ölü olarak geldiğini açıkladılar.

Hasan Doğan kimdir?

Futbol Federasyonu'nun 14-15 Şubat tarihlerinde gerçekleştirilen genel kurulda, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı seçilen Hasan Doğan, 1956 yılında Kastamonu'nun Abana ilçesinde doğdu.

İlk, orta ve lise tahsilini İstanbul'da yapan Doğan, 1979 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümünü bitirdikten sonra 1979-1980'de İngiltere'de lisan eğitimi aldı. 1981-1988 arası Koç Holding bünyesindeki Beldesan firmasında pazarlama koordinatörü olarak görev alan Doğan, 1988 yılında kurucusu olduğu Ramsey'in genel müdürlüğü görevini üstlendi.

Aysel Doğan ile evli olan ve Zeynep ile Selim adlı iki çocuğu bulunan Hasan Doğan, Ramsey Giy. San. Tic. A.Ş yönetim kurulu üyeliği, Gürmen Giy. San. Tic. A.Ş yönetim kurulu üyeliği, Kip-Teks Konf. İmalat Paz. San. Tic. A.Ş yönetim kurulu başkanlığı, Star Medya Yayıncılık yönetim kurulu üyeliği görevlerini yürüttü.

Doğan, Levent Bıçakcı'nın Futbol Federasyonu başkanı olduğu dönemde federasyonda başkan vekili olarak görev almıştı.

Hasan Doğan'ın bu görevleri dışında, İstanbul Sanayi Odası Meclisi, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği sanayi konseyi, Boks Federasyonu yönetim kurulu üyelikleri bulunuyor. Futbol Federasyonu Başkan adayı Doğan, bunun yanında Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi üyeliği ile Beşiktaş Kulübü kongre üyesi olarak sporun içinde yer aldı.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Re: TFF Başkanı Hasan Doğan hayatını kaybetti!

Mesaj gönderen VSaBaH »

Tam olarak ölmedi deniyordu ama kesinleşti sanırım... :(

Başkanımıza Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
Fatma Anne
Forum Annesi
Forum Annesi

Mesaj gönderen Fatma Anne »

Evet, ne yazık ki bütün tv kanallarında son dakika olarak verildi. Allah Rahmet Eylesin... Yakınlarına başsağlığı dilerim. :(

Kullanıcı avatarı
pawlonia
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen pawlonia »

Allah rahmet eylesin,toprağı bol olsun,mekanı cennet olsun,