Öss'de sürpriz hem de ne sürpriz

En güncel haberler burada....
Kullanıcı avatarı
tarla__kusu93
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Öss'de sürpriz hem de ne sürpriz

Mesaj gönderen tarla__kusu93 »

Öğrenci Seçme Sınavı (ÖSS) ve Yabancı Dil Sınavı (YDS) sonuçları 12 Temmuz Cumartesi günü açıklanacak.

Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezinden yapılan açıklamaya göre, 15 Haziran 2008 Pazar günü gerçekleştirilen ÖSS ile 22 Haziran 2008 Pazar günü gerçekleştirilen YDS sonuçlarının değerlendirilmesi ve ortaöğretim kurumlarından alınan diploma notlarından adayların Ortaöğretim Başarı Puanlarının hesaplanması çalışmaları tamamlandı.

Sınavların sonuçlarına ilişkin bilgiler, 12 Temmuz Cumartesi günü saat 10.00'da YÖK'te düzenlenecek basın toplantısıyla açıklanacak.

Adaylar sonuçları aynı gün saat 10.30'dan itibaren LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! ve LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! internet adreslerinden öğrenebilecekler.

Okuyupta yorum yazmayana hakkımı helal etmiyorum
En son tarla__kusu93 tarafından 11 Tem 2008 [ 09:59 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Re: ÖSS'DE SÜPRİZ HEMDE NE SÜPRİZ

Mesaj gönderen VSaBaH »

Erken açıklanması güzel bir durum olsa gerek...

Teşekkürler...

NOT: Lütfen konu başlıklarının tamamını büyük harfle yazma...

İkincisi :turkce: süpriz değil sürpriz
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
tarla__kusu93
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Re: Öss'de sürpriz hem de ne sürpriz

Mesaj gönderen tarla__kusu93 »

Önemli değil
Görevimiz :D
Ayrıca hataları düzelttim