Sınavda doğum sancısı tuttu

En güncel haberler burada....
Kullanıcı avatarı
tarla__kusu93
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Mesaj gönderen tarla__kusu93 »

Resim
Sınavı sırasında doğum sancısı tutunca hastaneye kaldırılan 8 aylık hamile kadının durumunun iyi olduğu bildirildi.
Manisa'da, Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi bütünleme sınavı sırasında doğum sancısı tutunca hastaneye kaldırılan 8 aylık hamile kadının durumunun iyi olduğu bildirildi.

Sınavda sancılanarak 112 Acil Yardım ekibinin ambulansıyla Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alınan Leyla Aksu Budak'ın (29) sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Müşahede altında tutulan Leyla Aksu Budak, sınav esnasında aniden fenalaştığını, durumu ağrılaşınca sınavı bırakmak zorunda kaldığını ifade ederek, ''8 aylık hamileyim. Henüz doğum günüm gelmediği için sınava girmek istedim. Sınavı da maalesef kaybettim. Sağlık olsun'' dedi.

Kendisi gibi açık öğretim öğrencisi olan eşi Hakan Budak'ın (29) ise bir başka okulda sınavda olduğu için eşinin durumunu sınav bittikten sonra öğrendiğini, hastaneye koşarak geldiğini ve eşinin iyi olduğunu görünce rahatladığını söyledi.

Hakan Budak, ''Sınavda cep telefonunum kapalı olduğu için eşinin durumunu sınav sonrasında öğrendim. İlk duyduğumda çok korktum. Ancak eşimin iyi olduğunu görünce rahatladım. Yapılan tetkiklerin sonucuna göre hareket edeceğiz'' dedi.

Kullanıcı avatarı
YaPrOcK
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Re: Sınavda doğum sancısı tuttu

Mesaj gönderen YaPrOcK »

Aman Allah'ım...
ne kötü bişey sınav anında doğum sancısı...
paylaşım için tşkler