Başkent'te Aşk Vahşeti

En güncel haberler burada....
Kullanıcı avatarı
Veda
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Başkent'te Aşk Vahşeti

Mesaj gönderen Veda »

Başkent'te Aşk Vahşeti

Ankara'da 22 yaşındaki bir genç kız, 'Beni rahatsız ediyor, ortadan kaldıralım' dediği eski sevgilisini, yeni sevgilisine öldürttü.

Etimesgut İlçesi'ne bağlı Eryaman semtinde meydana gelen olayda,Volkan Eroğlu (22), aynı apartmanda oturan yaşıtı polis kızı E.Ç.'ye ilgi duyup, sevgili olmaya başladılar. Ancak belli bir süre sonra sevgilisi E.Ç. ile araları açılınca, durumu arkadaşı olan ve bir kafede garsonluk yapan 25 yaşındaki M.B.'ye aktardı. Bunun üzerine M.B., iki sevgilinin arasını yapmak için E.Ç. ile görüşmeye başladı. Bu görüşmelerden sonra M.B. ile E.Ç. arasında başlayan ilişki, sevgiliye dönüştü. İddiaya göre özel bir kreşte çalışan ve babası polis memuru olan E.Ç., yeni sevgilisine 'Volkan beni rahatsız ediyor, ortadan kaldıralım' diyerek şikayette bulundu. Bunun üzerine M.B., arkadaşı olan Volkan Eroğlu'nu arayıp, görüşmek istedi. Sevgilisini elinden aldığı arkadaşı Eroğlu ile Eryaman'daki Göksu Parkı'na buluşan M.B., sevgilisinden uzak durması için tehdit etti. İkili arasında çıkan tartışmanın ardından M.B. üzerinde taşıdığı bıçağı Eroğlu'nun kafasına sapladı. Kafasında bıçakla yaklaşık 50 metre koşan Eroğlu'nu yakalayan M.B., ustra ile boğazını keserek öldürdü.

İKİ SEVGİLİ GÖZALTINDA

Eroğlu'nu öldüren M.B., cinayetten hemen sonra evde bekleyen sevgilisi E.Ç.'yi telefonla arayıp, 'Volkan olayını hallettim, kurtulduk' dediği öğrenildi. Ankara Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri, olaydan sonra inceleme başlatarak öldürülen Eroğlu'nun yakın arkadaşlarının ifadelerine başvurdu. Eroğlu'nun telefon görüşmelerinin dökümünden yola çıkan ekipler, son olarak Eroğlu'nun M.B. ile görüştüğünü tespit etti. M.B. ile sevgilisi E.Ç.'yi takibe alan ekipler, iki sevgiliyi gözaltına aldı. M.B. emniyetteki ifadesinde, Volkan Eroğlu'nu öldürüdüğünü itiraf ederken, E.Ç. ise suçlamaları kabul etmedi. Sevgililer, emniyetteki ifadelerinin ardından mahkemeye sevk edildiler.