100 YTL taksitle ev müjdesi

En güncel haberler burada....
Kullanıcı avatarı
tarla__kusu93
Süper Yetkili
Süper Yetkili

100 YTL taksitle ev müjdesi

Mesaj gönderen tarla__kusu93 »

Başbakan Erdoğan dar gelirli vatadaşlara müjdeyi verdi. Partisinin ilçe kongresinde önemli açıklamalarda bulundu.
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, dar gelirli vatandaşlara stüdyo tipi dairelerin peşinatsız 100 YTL taksitle satılacağını müjdeledi.

Erdoğan partisinin Bağcılar İlçe Kongresi'nde konuştu.

METROBÜSÜ BEĞENMİYORLARDI

-Patnos'ta, Pervari'de kimin aklına gelirdi bilgisayar olacağı. Okul yoktu ki bilgisayar olsun. Biz geldik, biz söz verdik. '81 vilayetin 81'inde de üniversite olacak' dedik.Bu vilayetlerin hepsinde üniversiteleri kurduk. Metrobüs yapıldı. önce eleştirdiler. Şimdi de 'bayağı güzelmiş be' demeye başladılar

OTOBÜS YAKAN İNSAFSIZLAR

- Terör örgütü burada da rahat durmuyor. Kendi mahallesine gelen air conditionlı metrobüsleri yakacak kadar bunlar insafsız. Yandaşları 'ne yapıyorsunuz' diyemiyor. Sorduğunuz zaman da 'kolay değil' diyorlar. Halk terörle arasına mesafe koyarsa terör zaafiyet bulur.

DOĞALGAZ ZAMMI

-Rusya'dan aldığımız 9 ay sonra, İran'dan aldığımız doğalgaza 6 ay sonra fiyatlar yansıyor. Zam yapmayıp devletin kasasından ödemeye kalksak başka alanlara yansıyacak. Veyahut biz halkımızı mı aldatalım. Karşılıksız para mı basalım. Bizden öncekilerin bu huyları vardı. Biz ne aldatan ne aldanan olacağız. Şu anda petrol fiyatları düştü. Mart-Nisan ayında bunun düşüşünün yansıyacağını göreceksiniz.

SEÇİME 5 AY KALA POPÜLİZM YOK

- Ben seçime 5 ay kala intihar etmeyi ister miyim ya. Ben hesap yapsam buna popülizm denir. Ben böyle bir popülizm yapamam. Davulun sesi bana uzaktan hoş geliyor. Yanına geldiğin zaman kulak zarları tehdit altına giriyor. Anayasayı değiştirmek. 10 ve 42. maddeyle ilgili Anayasa değişti. sonra ne olduğunu görmediniz mi?

EVSİZLERE MÜJDE

- Türkiye'de şehirleri toplu konutlarla değiştiriyoruz. Bazı yerlerde terör örgütleri gelip müteahhitlerin önünü kesiyor. Bu örgütün yandaşları bu ülkeyi sevdiklerini söylüyor.Seviyorsanız gidin terör örgütünü durdurun.

- İmkanı olmayanlara 45 metrekarelik stüdyo daireler yapacağız. Bir oda, bir salon. Mutfağı da salonda olacak. Peşinatsız 100 YTL taksitle konutlar yapacağız.

- Bunu gecekondu, kaçak yapının önünü alalım diye yapıyoruz. 320 bin konutun inşası devam ediyor. 220 bin konutu da sahiplerine teslim ettik.