Hakan Şükür'den Derbi Sonucu Tahmini

En güncel haberler burada....
Kullanıcı avatarı
Veda
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen Veda »

Kanaltürk'te yayınlanan Telegol programına çarpıcı açıklamalar yapan Hakan Şükür, bugün oynanacak derbinin berabere biteceğini söyledi.

Hakan Şükür'den canlı yayında itiraf !

Derbi dışında gündemi sarsacak açıklamalar yapan Hakan Şükür, G.Saray Başkanı Adnan Polat'ın heykelini dikme teklifine de "Kimse benim heykelimi dikmesin. Öldükten sonra da dikmesinler. Galatasaray'dan ayrılmak beni üzdü. Galatasaray yoksa benim için futbol da yok. O yüzden futbola dönmeyi düşünmüyorum. Florya'daki odamı ihaleye çıkardım. İhale Mehmet Topal'a kaldı. Arkadaşlarıma da bunun nedenini anlattım" ifadesini kullandı.

Fatih Terim'in de kendisini kandırdığını Milli Takım'a alacağını söyleyip daha sonra almadığını belirten Hakan Şükür, "Biz Denizli'deki şampiyonluğu daha maça giderken otobüste kazanmıştık. Galatasaray'da bir çok eksik var ama bunu söylemek bana düşmez. Emre çok haklı. O küçüklüğünden beri G.Saraylı değildi, Fenerbahçeli'ydi. Ben bunu biliyordum. Baros çok iyi futbolcu ama Baros ve ben farklı farklı özelliklere sahip oyuncularız" diye konuştu.

Siyasite gireceği şeklindeki söylentilere de cevap veren Hakan Şükür, "Politikayı düşünmüyorum. Allah beni siyasetçi yapmasın" dedi.

Hakan Şükür, bugün oynanacak derbi ile ilgili de berabere biteceğini söyledi.