13 Bin Öğretmenin Ataması 5 Kasım'da

En güncel haberler burada....
Kullanıcı avatarı
Veda
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen Veda »

MEB'in ilk defa görevlendirme şeklinde atayacağı öğretmenlik başvuruları ay sonuna kadar devam edecek.
Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), öğretmen ihtiyacını karşılamak amacıyla ilk defa görevlendirme biçimiyle KPSS10 puan üstünlüğü esasına göre sözleşmeli öğretmen atayacak.

52 alandan toplam 13 bin kontenjan için sözleşmeli öğretmen olmak isteyen adaylar, 22-31 Ekim 2008 tarihleri arasında bakanlığın 'LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!' veya 'LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!' internet adreslerinden başvuru yapabilecek. Yapılan müracaatlar, il veya ilçe milli eğitim müdürlüklerinde oluşturulan başvuru bürolarından herhangi birinde onaylatıldıktan sonra resmî hale gelecek. Başvurularda hiçbir gerekçeyle ücret alınmayacak. Atamalar, 5 Kasım 2008 Çarşamba günü bilgisayar ortamında gerçekleştirilecek ve aynı gün bakanlık internet adresinden duyurulacak.

Ataması yapılanlar, 14 Kasım 2008 tarihinden itibaren görevlendirildikleri il milli eğitim müdürlüklerine, 2008-2 Öğretmenlik İçin Başvuru ve Atama Kılavuzu'nda istenilen belgelerle birlikte bizzat başvurarak göreve başlayabilecek.

Resim

Kullanıcı avatarı
Veda
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Re: 13 Bin Öğretmenin Ataması 5 Kasım'da

Mesaj gönderen Veda »

Beni ilgilendiren tablo oldu.