Şentürkler Holding İlk Bin Şirketin Arasında

En güncel haberler burada....
Kullanıcı avatarı
göKhan.
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Şentürkler Holding İlk Bin Şirketin Arasında

Mesaj gönderen göKhan. »

Bursa'nın Güçlü Kuruluşlarından Şentürkler Holding, Türkiye Genelinde Yayımlanan Capital Dergisi Tarafından Düzenlenen 2007 Yılı Ciro Sıralamasında Türkiyede'ki İlk Bin Şirket Arasında Yer Aldı.

Bursa'nın güçlü kuruluşlarından Şentürkler Holding, Türkiye genelinde yayımlanan Capital Dergisi tarafından düzenlenen 2007 yılı ciro sıralamasında Türkiyede'ki ilk bin şirket arasında yer aldı.

Başarının sırrını, 'müşteri memnuniyeti' olarak özetleyen Şentürkler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sami Şentürk; "Her kriz ortamında söylentiler çıkıyor, biz de bu söylentilerden nasibimizi aldık. Her 5 yılda bir bizi iflas ettiriyorlar. Ancak dostlarımızın desteği ile dimdik ayaktayız. Yatırımlarımız hız kesmeden sürüyor" dedi.

Bursa'da, 1981 yılında marangoz ve sanayi makineleri satışıyla ticarete başladıklarını anlatan Şentürkler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sami Şentürk, 13 ayrı sektörde hizmet verdiklerini kaydetti. Ticari hayatlarını özetleyen Sami Şentürk, "Takip eden yıllarda bir çok farklı sektörlere adım atarak ticari faaliyetlerimize devam ettik. Özellikle 1993 yılında Hyundai bayiliği ile başlayan otomotiv sektöründe zaman içerisinde alınan diğer bayilikler sayesinde 8 adet markayı bünyemize kattık. Ayrıca, Makine ve Madeni Yağlar, Mühendislik ve İnşaat, Turizm, Madencilik, Hafriyat, Rent A Car, Tekstil, Sigorta gibi daha birçok alanlarda da faaliyetlerimiz devam ediyor. Şentürkler Holding olarak bu başarımızın sırrı tüm şirketlerimizde öncelik verdiğimiz müşteri memnuniyetidir. Bunu sağlamak için çok ciddi bir gayret içerisindeyiz. Tüm şirket çalışanlarıyla birlikte toplam kalite standartları ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkeleri doğrultusunda hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Bu çabalarımızın karşılığının müşterilerimizin yanı sıra bu tarzlı ödüllerle takdir edilmesi bizi çok mutlu etmiştir." dedi.

Capital Dergisi'nin Türkiye genelinde yaptığı sıralamada ilk bin şirket arasında Şentürkler Holding'in yer almasının onur verici olduğunu belirten Sami Şentürk, başarıda payı olan herkese teşekkür etti. (CİHAN)