Dayı kızdı yeğenlerini vurdu

En güncel haberler burada....
Cevapla
Kullanıcı avatarı
tarla__kusu93
Süper Yetkili
Süper Yetkili
Mesajlar: 2167
Kayıt: 30 May 2008 [ 21:22 ]

Dayı kızdı yeğenlerini vurdu

Mesaj gönderen tarla__kusu93 »

Giresun'un Espiye İlçesi'nde, Adem Demirci, pastanede çalışmalarını istemediği iki yeğeni karşı çıkınca silahını ateşledi.
Giresun'un Espiye İlçesi'nde, Adem Demirci, pastanede çalışmalarını istemediği ve memleketleri Rize'ye götürmeye geldiği yeğenleri 27 yaşındaki Fatma Yıldırım ile 23 yaşındaki Çiğdem Fazlıoğlu'nu ayaklarından tabancayla vurdu.

Olay, bugün sabah saatlerinde Gazi Mustafa Kemal Caddesi'ndeki Leda Pastanesi’nde meydana geldi. Pastane çalışanlarından Fatma Yıldırım ile kuzeni Çiğdem Fazlıoğlu'nu ziyarete gelen Rize'de yaşayan dayıları Adem Demirci, “Artık burada çalışmayacaksınız, sizi alıp götüreceğim” dedi. Karşı çıkıp çalışmak istediklerini söyleyen kuzenlerle dayıları arasında tartışma çıktı. Öfkelenen dayı Demirci belinden çıkardığı tabancasıyla yeğenleri Yıldırım ve Fazlıoğlu'nu ayaklarından vurdu. Demirci kanlar içinde yere düşen yeğenlerinden Çiğdem Fazlıoğlu'nu da zorla yanına alarak 61 TC 829 plakalı otomobiliyle kaçtı.

Yaralı Fatma Yıldırım, Giresun Prof. Dr. İlhan Özdemir Devlet Hastanesi’ne kaldırılırken, otomobiliyle kaçan Adem Demirci, Görele İlçesi'nde yakalandı. Otomobildeki ayağından yaralı Çiğdem Fazlıoğlu, Görele Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Adem Demirci ise gözaltına alındı. Fatma Yıldırım ile Çiğdem Fazlıoğlu, daha sonra Trabzon Tıp Fakültesi’ne sevk edilirken, olayla ilgili soruşturma sürüyor.
Cevapla