Kredi kartına taksitle ticari araç

En güncel haberler burada....
Cevapla
Kullanıcı avatarı
tarla__kusu93
Süper Yetkili
Süper Yetkili
Mesajlar: 2167
Kayıt: 30 May 2008 [ 21:22 ]

Kredi kartına taksitle ticari araç

Mesaj gönderen tarla__kusu93 »

Sektöründe ilklere imza atan Türkiye Finans’tan bir yenilik daha. Kredi kartı ile ticari araç alma fırsatını sunuyor.
Türkiye Finans kredi kartına sahip olanlar HFKanuni marka ticari araçlara aylık 365 YTL’den başlayan taksitlerle sahip olabiliyor.

Türkiye Finans, global ekonomik krizin etkilerini en çok hisseden sektörlerden biri olan otomotiv sektörünü canlandırmak ve ticari araca ihtiyacı olanlara kolaylık sağlamak amacıyla yeni bir kampanya başlattı. Türkiye Finans kredi kartına sahip olanların yararlanabileceği kampanya dahilinde HFKanuni marka ticari araçlar kredi kartı ile satışa sunuluyor.

Türkiye Finans kredi kartı ile HFKanuni modelleri 1 yıllık kasko bedelleri de dahil olmak üzere 365 YTL’den başlayan taksitlerle ihtiyaç sahipleri ile buluşuyor. Ayrıca kampanya kapsamında isteyenler garanti dahilinde orijinal LPG’li seçeneklerden de yararlanabilecek.

Daha çok şehir içinde dağıtım yapan esnaflara hitap eden 2 kamyonet ve 2 panelvan modeli olmak üzere toplam 4 model, kampanya kapsamında satışa sunuluyor. 4 silindirli, 1000 cc, çok noktadan enjeksiyonlu motora sahip olan ticari araçlar, ücretsiz yol yardımı ve 2 yıl 100.000 km garanti kapsamında tüketici ile buluşuyor.

Kampanya kapsamında ticari araç almak isteyenler Türkiye Finans şubeleri ve HFKanuni bayilerinden ayrıntılı bilgi alabilecek.Cevapla