Klavye içinde bir PC

En güncel haberler burada....
Kullanıcı avatarı
göKhan.
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Klavye içinde bir PC

Mesaj gönderen göKhan. »

Resim

Asus klavye içerisine koca PC'yi sığdırdı.

Klavye gibi durduğuna bakmayın, o aslında gerçek bir bilgisayar. İşte karşınızda Asus'un yeni Eee'si.

Asus'un CES 2009 fuarında tanıtmaya hazırlandığı Eee Keyboard, görünüş olarak bir klavyeyi andırsa da aslında çok daha fazlasını sunuyor. Eee Keyboard, üzerinde küçük bir dokunmatik ekran da bulunan gerçek bir PC...

İşlemci ya da bellek gibi teknik özellikleri henüz belli olmayan cihazın en önemli artısı, kablosuz HDMI desteği sunması. Eee Keyboard, bu sayede uyumlu bir televizyonu da rahatlıkla monitör olarak kullanabiliyor. Bunun anlamı ise, cihazın bir multimedya PC olarak rahatlıkla kullanılabileceği...

Cihazın sağ kısmında küçük bir de dokunmatik LCD ekran bulunuyor. Dileyenler bu ekranı ikinci görüntü birimi olarak kullanabiliyor. Çift USB girişi, 1 FireWire girişi ve 1 de VGA portu, Eee Keyboard'ın bilinen diğer özellikleri.

Asus henüz Eee Keyboard'un ne zaman ve hangi fiyatla satışa sunulacağından bahsetmedi. Ama yarın başlayacak olan CES 2009'da tüm sorular cevaplarını bulabilir...

Kullanıcı avatarı
Y4HY4
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Re: Klavye içinde bir PC

Mesaj gönderen Y4HY4 »

teknoloji bayağı ilerledi yav...

ama 500 lü yıllara göre şu an ki teknoloji o zamana göre geriymiş... :yuh: :yuh:
En son Y4HY4 tarafından 07 Oca 2009 [ 21:32 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
göKhan.
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Re: Klavye içinde bir PC

Mesaj gönderen göKhan. »

Türkçeye Özen..
İlgin İçin Teşekkürler.

Kullanıcı avatarı
tarla__kusu93
Süper Yetkili
Süper Yetkili