Yerel Seçimlerde Oy Kullanacağınız Yeri Öğrenin

En güncel haberler burada....
Kullanıcı avatarı
swashbuckler
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Yerel Seçimlerde Oy Kullanacağınız Yeri Öğrenin

Mesaj gönderen swashbuckler »

YSK hangi seçim sandığında oy kullanacağınızı göstermek için bir site hazırlamış.Kontrol etmenizi tavsiye ederim,genel seçimlerde Samsun'da oy kullanmış olmama ve adresimde hiçbir değişiklik olmamasına rağmen,Trabzon'da oy kullanacakmışım.

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Re: Yerel Seçimlerde Oy Kullanacağınız Yeri Öğrenin

Mesaj gönderen summer »

swashbuckler, imzanda gördüğüm üzere katüde okuyosun bunun üzerine trabzonda oy kullanman çok normal çünkü ikametini trabzona aldırmış olman lazım çünkü bizim burda böyle

Kullanıcı avatarı
swashbuckler
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen swashbuckler »

Genel seçimler sırasında ikametimi Samsun'a aldırdım,oyumu da burda kullandım zaten.Üstelik öğrencilerin kendi memleketlerinde oy kullanmalarını engelleyen bir iki mevzu da ortadan kaldırıldı.
İlginç olan,son listelerde Gülsüm Sami Kefeli İÖO da kullanacağım yazıyodu.YSK böyle gerek gördü diyelim:)

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

summer yazdı:swashbuckler, imzanda gördüğüm üzere katüde okuyosun bunun üzerine trabzonda oy kullanman çok normal çünkü ikametini trabzona aldırmış olman lazım çünkü bizim burda böyle

Aynen bende Samsun'dayım... Bakalım yakında giderim Samsun'a. Adayları bi gözden geçirmekte fayda var. Pek tanıdığım söylenemez :)

Teşekkürler...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim