ADSL'de büyük indirim!

En güncel haberler burada....
Kullanıcı avatarı
göKhan.
Süper Yetkili
Süper Yetkili

ADSL'de büyük indirim!

Mesaj gönderen göKhan. »

Resim

Türk Telekom, ADSL tarifelerinde büyük bir indirim yapacak.

Türk Telekom ADSL tarifelerinde büyük indirimlerin yer aldığı paketini 13 Mayıs Çarşamba günü Türk Telekom Operasyon Başkanı Celalettin Dinçer, Türk Telekom Uluslararası ve Toptan Satış Başkanı Mehmet Toros ve Türk Telekom Pazarlama ve İletişim Başkanı Erem Demircan'ın katılımıyla düzenlenecek basın toplantısında duyuracak.

BT Dünyası.Net'in haberine göre, tarifelerine Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu'ndan onay alan Türk Telekom ADSL fiyatlarını Megabit sınırı olmadan kotalı tarifelerde sabitleyecek gibi duruyor.

ADSL'in teknik olarak sunulan hızı pratikte verememesinden yola çıkan Türk Telekom yetkilileri bu sorunu tek ücret prensibi ile aşmayı planlıyor.

Edinilen bilgilere göre, yeni tarifelerde 1 ile 8 Megabit hızlar arasında sunulan ADSL fiyatlarının tek bir çatı altında toplanması ve en küçük kotalı tarifede fiyatın mevcut en alt limit olan 29 TL'de sabitlenmesi bekleniyor.

DETAYLAR ÇARŞAMBA GÜNÜ

Türk Telekom'un tüm ADSL satıcılarına yönelik olarak uygulayacağı yeni tarifeler ile Türkiye'de birbirinden değişik servisler sunarak pazardan pay kapmaya çalışan ADSL satıcıları bu indirim ile pazarlarını daha da büyütme şansına sahip olacaklar.

Kullanıcı avatarı
Siyah Sandalye
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

ADSL'de büyük indirim!

Mesaj gönderen Siyah Sandalye »

Paylaşım için teşekkürler bakalım çarşamba ne olacak...

Kullanıcı avatarı
Veda
Fanatik Üye
Fanatik Üye

ADSL'de büyük indirim!

Mesaj gönderen Veda »

Zaten 29 değil miydi?
İndirsin yaa, zaten bu ay çabuk doldu kotam. Daha ay bitmedi.

Kullanıcı avatarı
göKhan.
Süper Yetkili
Süper Yetkili

ADSL'de büyük indirim!

Mesaj gönderen göKhan. »

Valla Bende Sorun Yok Sınırsız Alın Kurtulun Derim Bide Sınırsızın Fiyatı Düşse Hızınıda Arttırcam Ben..

Veda, Ablacım Öm İle Attım İstediğin Eğitim Programımı Bilmem Ama :ajan:

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

ADSL'de büyük indirim!

Mesaj gönderen summer »

İndirim yaparsa iyi olur. Kotaları çoğaltır yada hız sınırını arttırır.