Otobüste Kurtları Vadisi kavgası!

En güncel haberler burada....
Kullanıcı avatarı
tarla__kusu93
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Mesaj gönderen tarla__kusu93 »

Resim

Konya'da diğer yolcularla aynı diziyi izlemek istemediği için tartışma sonucu otobüsten indirildi. Genç kadın firmadan şikayetçi oldu.

Konya'nın Kulu ilçesinde, ''diğer yolcularla aynı diziyi izlemek istemediği'' gerekçesiyle çıkan tartışma sonucu otobüsten indirilen kadın yolcu, firma hakkında şikayetçi oldu.

Edinilen bilgiye göre, Aksaray-Ankara seferini yapan bir otobüsteki 20 kişiden aralarında kadınların da olduğu 19 yolcu, ''Kurtlar Vadisi Pusu'' dizisini izlemek istedi.

Farklı televizyon kanalında yayınlanan ''Aşk-ı Memnu'' dizisini izlemek isteyen kadın yolcu N.Ş. (37) ile diğer yolcular arasında tartışma çıktı.

Tartışmanın büyümesi üzerine otobüs şoförünün, Kulu Makası yakınlarında ''İsterseniz sizi burada indirip, paranızı iade edebilirim'' dediği N.Ş, bir dinlenme tesisinde inmeyi kabul etti.

N.Ş, telefonla güvenlik güçlerini arayarak firmadan şikayetçi oldu. İstediği dizinin yayınlandığı kanal açılmayınca televizyonun tamamen kapatılmasını istediğini söyleyen N.Ş, ''Firma yetkilileri çoğunluğun kararının uygulanacağını söylemiş. Bunun üzerine beni otobüsten indirdiler'' diye konuştu.

Kullanıcı avatarı
anamenia
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen anamenia »

Yok daha neler iyi tamam o diziyi izlemek istemiyor olabilir ama diğerlerinin kadını otobüsten indirmesi çok kötü kadında iyi tamam deyip yerine otursaydı keşke ama kadını otobüsten atmaları çok büyük haksızlık :huh:

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

İyi yapmışlar Kurtlar Vadisi izlenmez mi? :D

İşin şakası bence de haksızlık olmuş. Ben otobüs şoförü olsam TV'yi kapatırdım böylece haksızlık da kalmazdı.

Yorgan gitti kavga bitti hesabı :)
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim