Cem Garipoğlu dudak dudağa

En güncel haberler burada....
Cevapla
Kullanıcı avatarı
tarla__kusu93
Süper Yetkili
Süper Yetkili
Mesajlar: 2167
Kayıt: 30 May 2008 [ 21:22 ]

Cem Garipoğlu dudak dudağa

Mesaj gönderen tarla__kusu93 »

Münevver cinayetinin bir numaralı zanlısı Cem'in birçok kızla çekilmiş fotoğraf albümü soruşturma dosyasına eklendi.
Cem Garipoğlu'nun bilgisayarında bulunan ve renkli hayatını gözler önüne seren fotoğraflar, Akşam Gazetesi'nde Levent Albayrak'ın haberinde de yeraldı.

Soruşturma dosyasına eklenen karelerde, zanlının farklı ülkelerde sürdüğü hızlı hayat gözler önüne seriliyor Bir cinayet hiç bu kadar konuşulmadı.

17 yaşındaki sevgilisi Münevver Karabulut'u, akıllara durgunluk veren vahşilikle öldüren Cem Garipoğlu, aylarca ülke gündemine oturdu. 197 gün sonra teslim olduğunda firarına ilişkin hiçbir ipucu vermedi.

Cinayete babasının da karıştığı iddiası, aileye ilişkin soru işaretlerini kat be kat artırdı. Münevver'in günlüğünde yer alan 'Cem'in sırlarını öğrendim' ifadesi kafaları daha da karıştırdı. Peki Türkiye'nin yakından tanıdığı bir ailenin oğlu olan Cem kimdi, nasıl bir hayat sürmüştü? 7 dil konuştuğu, pek çok ülke gezdiği bilinenlerdendi...

Soğukkanlı bir cinayete imza atan 18 yaşındaki Cem'in fotoğraf arşivine ulaştı. Soruşturma dosyasına eklenen arşivde Cem'in sürdüğü renkli hayatı işaret eden yüzlerce kare var.

ÖPÜŞEREK POZLAR VERMİŞ
Çok sayıda farklı kızla pozlar bulunuyor. Cem adeta 'çapkınım' dercesine öpüşerek pozlar veriyor. Zanlının alkol ve eğlenceye olan bu düşkünlüğü okul hayatını da olumsuz etkilemişti.
ŞİMDİ ALACAĞI CEZAYI BEKLİYOR?
17'sinde kan donduran bir vahşete imza atan, yüklü servetin varisi Cem şimdi babası Mehmet Nida Garipoğlu ile birlikte Silivri Cezaevi'nde. Mahkemenin vereceği cezayı bekliyor
CİNAYETİ DE GÖRÜNTÜLEDİ Mİ?
Neredeyse yaptığı her şeyi fotoğraflayan Cem'in olay günü cinayet sırasında ya da sonrasında fotoğraf ve görüntü çekip çekmediği merak konusu.Cevapla